Tragedia w centrum Polski. Nie żyje kobieta, kilkoro dzieci w szpitalu

Tragedia w centrum Polski. Nie żyje kobieta, kilkoro dzieci w szpitalu Źródło: twitter.com Łódzka Policja

Potworne wiadomości obiegły media w niedzielny poranek. Nikt nie mógł przewidzieć, że w spokojnej okolicy w samym centrum Polski rozegra się taka tragedia. Mimo szybkiej interwencji służb życia kobiety nie udało się uratować. To jednak nie koniec fatalnych doniesień - kilkoro dzieci trafiło do szpitala.

Wyjątkowo smutne wiadomości dotarły dziś do Polaków. Lokalna społeczność wciąż nie może uwierzyć, że tuż obok ich domów rozegrały się sceny rodem z najgorszego horroru. Wszyscy do końca mieli nadzieję, że życie mieszkanki uda się uratować. Niestety, na pomoc było już za późno, a służby okazały się bezradne. Co gorsza, kilkoro nieletnich zostało pilnie przewiezionych do szpitala. 

Tragiczne wiadomości z centrum Polski. Jedna osoba nie żyje 

Jak informuje portal Gazeta.pl, w minioną sobotę tuż przed godziną 23:00, straż pożarna otrzymała pilne wezwanie do domu na ul. Promienną na łódzkich Bałutach. Mieszkańcy wezwali służby, alarmując, że wewnątrz najprawdopodobniej ulatnia się gaz. Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy potwierdził się możliwie najgorszy scenariusz. Z budynku ewakuowano łącznie 7 osób. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niestety, znaleziono nieprzytomną około 65-letnią kobietę. Jak donosi portal Gazaeta, mimo podjętej próby reanimacji jej życia nie udało się uratować. Według wstępnych ustaleń śledczych, lokatorka najprawdopodobniej zmarła na skutek zaczadzenia. To jednak nie koniec złych informacji. Poinformowano, że do szpitala trafiły cztery osoby, w tym troje nieletnich w wieku: 13, 14 i 17 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Dzisiaj wszyscy czekali na wiadomości Ministerstwa Zdrowia. W końcu się pojawiły, są kolejne ofiary epidemii w Polsce

2. Mama przyjrzała się zdjęciu synka i zamarła. Było o krok od tragedii

Na miejscu wciąż pracują eksperci, starając się ustalić dokładne okoliczności makabrycznego zdarzenia. Strażacy przypuszczają, że do ulotnienia się gazu doszło na skutej awarii termy gazowej. Jest to jednak wstępna teoria, którą uda się potwierdzić lub obalić po wnikliwej analizie ekspertów. Dotychczas nie poinformowano o stanie zdrowia przebywających w szpitalu osób. Okoliczni mieszkańcy są wstrząśnięci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO wyznało niepokojącą prawdę. Najnowszy komunikat w sprawie epidemii koronawirusa
  2. Polski gwiazdor zaręczył się z miss. Jego przyszła żona wygląda obłędnie (FOTO)
  3. Justyna Żyła ogłosiła, że szuka męża. Poinformowała też, jakie wymagania trzeba spełnić, by zostać kandydatem
  4. Jednej rzeczy w filmie Sekielskich nie było. Właśnie ujawniono nowe dowody ws. biskupa Janiaka
  5. Czym jest choroba PIMS-TS, która atakuje dzieci razem z koronawirusem? Wiadomo, jak rozpoznać objawy
  6. TVP nagle przekazało niewiarygodną wiadomość. Ciężko w to uwierzyć, totalne zaskoczenie
  7. Przed pójściem spać nałóż miód na liść kapusty. Spodziewaj się ogromnego efektu

Źródło: Gazeta PL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News