Nie żyje już 58 osób, a bilans rośnie gwałtownie. Tragiczne wiadomości z polskich miejscowości

Nie żyje już 58 osób, a bilans rośnie gwałtownie. Tragiczne wiadomości z polskich miejscowości Źródło: youtube/ innatelewizja/

Wiadomości z polskich miejscowości, które docierają do Polaków, są przerażające. Nie żyje już 58 osób i choć służby robią co w ich mocy, liczba niestety nadal rośnie. Bliscy zmarłych przechodzą trudne chwile.

Tragiczne wiadomości, obiegające media, mrożą krew w żyłach. Ratownicy medyczni oraz struże prawa robią, co tylko się da, by zapobiegać podobnym zdarzeniom, jednak w wielu przypadkach pozostają po prostu bezsilni. Szczegóły bilansu ekspertów jeszcze bardziej odbierają mowę, trudno to sobie wyobrazić. 

Nie żyje już 58 osób. Potworne wiadomości z polskich miejscowości

Jak podaje Dziennik Zachodni, od stycznia do września tego roku zginęło już 58 rolników. Zawód ten jest niebywale trudny, a niebezpieczeństwa można spodziewać się  na wielu płaszczyznach. Łącznie KRUS odnotował, że aż 9104 osób ucierpiało w wyniku różnych zdarzeń, z czego blisko 60 z nich nie udało się uratować. Wiadomo, że bilans niestety cały czas rośnie, jednak to dotychczasowe szczegóły przyprawiają o gęsią skórkę. 

Szczegóły, które trudno sobie wyobrazić. Bilans gwałtownie rośnie

Jak wyjawia KRUS, zdecydowana większość poszkodowanych osób ucierpiała na skutek działania maszyn rolniczych. U 4394 były to różnego rodzaju upadki, na skutek których 17 osób straciło życie. Aż 174 rolników odniosło obrażeń po przejechaniu czy też uderzeniu przez maszynę, natomiast 1102 po pochwyceniu lub uderzeniu przez części ruchome maszyn i urządzeń, z czego życia 11 nie udało się już uratować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

To jednak jeszcze nie koniec wstrząsających wiadomości, bowiem życie i zdrowie rolników jest zagrożone nie tylko ze względu na rozmaite maszyny, ale i zwierzęta. W ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy tego roku, aż 1036 osób zostało uderzonych, przygniecionych bądź pogryzionych przez żywe stworzenia, a dwie poniosły w wyniku tego śmierć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wiadomo, kim jest ojciec Ewy Farnej! Nikt NIE spodziewał się takich informacji

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Jakby tego było mało, 44 poszkodowanych ucierpiało przez działanie skrajnych temperatur, a 13 przez materiały szkodliwe. Mrożące krew żyłach dane zwiększają się niemal każdego dnia i choć policja czy pogotowie robią co mogą, w większości przypadków są bezradni. Akcje prewencyjne, uświadamiające o konieczności zachowania środków bezpieczeństwa czy przeprowadzane kontrole przynoszą efekty, jednak wobec pewnych czynników nawet eksperci są bezradni, gdy sami rolnicy tracą uwagę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler ostrzega przed jajami tasiemca w popularnym daniu wigilijnym. Lepiej o tym wiedzieć i się przygotować
  2. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  3. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy
  4. Kiedyś nazywano ją najbrzydszą kobietą świata. Internauci oniemieli słysząc czym się dzisiaj zajmuje
  5. Przepis na kotlet schabowy Magdy Gessler rozsadza podniebienie rozkoszą! A przecież jej sztuczka jest bardzo prosta, każdy może ją zrobić

Źródło: dziennik zachodni 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News