wiadomości samolot
Pikio.pl
Joanna Szwalikowska - 16 Sierpnia 2020

Samolot runął na ziemię, wszyscy nie żyją. Tragiczne doniesienia z polskiej miejscowości

Tragiczne wiadomości z kraju. Samolot runął na ziemię w jednej z polskich miejscowości. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Niestety nie żyją wszyscy pasażerowie, którzy podróżowali maszyną. Trwają ustalenia, co dokładnie się wydarzyło i w jaki sposób doszło do wypadku.

Smutne wiadomości z kraju. Na ziemię runął samolot. Nie żyją dwie osoby. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Kikity nad Jeziorem Luterskim. Na miejscu trwają prace służb. Niestety wszyscy pasażerowie maszyny zginęli. Funkcjonariusze ustalają, w jaki sposób doszło do tragicznego wypadku. 

- Do wypadku doszło ok. godz. 21.30 w sobotę, po 23.00 odnaleziono w lesie wrak maszyny; trwają jeszcze działania na miejscu - poinformował dyżurny lokalnego oddziału policji. 

Chłopiec uwaga katechetaChłopiec dostał do zeszytu uwagę od katechety. Odpowiedź jego mamy jest kapitalna, wiele osób wstało bić brawaCzytaj dalej

Tragiczne wiadomości z kraju, samolot runął na ziemię, nie żyją wszyscy jego pasażerowie

Jak przekazał oficer operacyjny stanowiska kierowania Komendanta Wojewódzkiego PSP w Olsztynie, do zdarzenia doszło w pobliżu miejscowości Kikity nad Jeziorem Luterskim w województwie warmińsko-mazurskim. 

Z informacji zawartych we wpisach Ochotniczej Straży Pożarnej Lutry wynika, że do wypadku lotniczego zostały zadysponowane zastępy z ich OSP, OSP Jeziorany i Wójtówko, a także strażaków z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych z Olsztyna i Biskupca. Na miejscu pojawiła się również policja. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Fryzjer dokonał niewiarygodnej metamorfozyPoszła do fryzjera bez większych nadziei. Gdy na koniec spojrzała w lustro, nie mogła przestać płakaćCzytaj dalej

Kpt. Adam Rybicki, dowódca Jednostki Ratownicz-Gaśniczej nr 3 w Biskupcu w nocy z sobotę na niedzielę przekazał, że zgłoszenie wypadku wpłynęło ok. godziny 21.35. Poinformowano wówczas, że w miejscowości Kikity samolot spadł wprost do lasu. 

- Lokalizacja zdarzenia była utrudniona ze względu na porę nocną oraz rozbieżne wskazania osób zgłaszających. W trakcie przeszukiwania części lasu między miejscowościami Kikity oraz Żardeniki, ratownicy straży pożarnej znaleźli miejsce zdarzenia - przekazał kpt. Adam Rybicki. 

Jak wynika z ustaleń, stwierdzono, że doszło do upadku z wysokości samolotu dwuosobowego. Spowodowało to jego całkowite zniszczenie. Niestety wskutek tragicznego zdarzenia zginęły dwie osoby, które podróżowały samolotem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ogromny wybuch, chwilę później liczne strzały. Nie żyje co najmniej 5 osób, wielu rannych

2. Leki, po których nie wolno wychodzić na słońce. Złamanie zakazu może skończyć się naprawdę źle

3. Tragiczne informacje obiegły media. Aktora znaleziono martwego w domu, miał zaledwie 35 lat

W akcji ratowniczej brały udział 4 zastępy z Komendy Miejskiej PSP w Olsztynie, a także 4 zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych. Na miejscu zdarzenia prace podjęli także policjanci, przedstawiciele Nadleśnictwa Wipsowo, a także prokurator. Trwają ustalenia w celu zweryfikowania, co dokładnie się stało i w jaki sposób doszło do wypadku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono całą prawdę o mamie Madzi. Jej najgłębsze tajemnice są zatrważające
  2. Porażające, 3 nowe ogniska koronawirusa w Polsce. Wszystkie na weselach
  3. Zdjęcia są niepokojące. Informacje o 16-letniej córce uwielbianej polskiej aktorki powalają
  4. Mamy potwierdzenie, koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka osób, które przyjmowały komunię
  5. Poważne niebezpieczeństwo nad Bałtykiem. Jest oficjalny komunikat, wszyscy wypoczywający powinni wiedzieć

Gabriela Kownacka, wielki sekretGabriela Kownacka zmarła 10 lat temu. Po śmierci na jaw wyszedł jej wielki sekretCzytaj dalej

Źródło: TVP Info, TVN 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News