Sygnał komórki nagle się urwał. Nowe wiadomości ws. Dawidka mrożą krew w żyłach

Sygnał komórki nagle się urwał. Nowe wiadomości ws. Dawidka mrożą krew w żyłach Źródło: unsplash.com/Cristian Baron

Wiadomości o poszukiwaniach Dawidka wciąż nie są optymistyczne. Mija szósta doba akcji poszukiwawczej, jednak nadal nie wiadomo, co mogło stać się z chłopcem. Wiadomo jednak, gdzie po raz ostatni logował się telefon jego ojca. Potem sygnał znika.

Wiadomości o ojcu i rodzinie Dawidka Żukowskiego nadal przybywa. Co jakiś czas na jaw wychodzą nowe, zaskakujące fakty. Okazało się między innymi, że Paweł Ż. miał także córkę, którą matka zabrała na Ukrainę oraz że wszedł do kościoła tego dnia, w którym zaginął jego syn. Policja przekazała także dane dotyczące telefonu mężczyzny. Ujawnili, kiedy jego komórka logowała się do sieci po raz ostatni.

Niepokojące wiadomości o tacie Dawidka. Sygnał z jego komórki nagle się urwał

10 lipca Paweł Ż. zabrał swojego synka na przejażdżkę, podczas której dwa razy zatrzymali się na węźle Konotopa, a ostatecznie mężczyzna zostawił swój samochód na jednym z parkingów w Grodzisku Mazowieckim. Nie wiadomo, kiedy dokładnie był z nim chłopiec, uważa się jednak, że tuż przed zaginięciem był z ojcem w okolicach Okęcia, gdzie mieli obserwować startujące i lądujące samoloty.

Według wiadomości policji, tam właśnie komórka ojca Dawida logowała się po raz ostatni, potem sygnał nagle się urywa. Żadna inna akcja nie została zanotowana na urządzeniu należącym do mężczyzny. Telefon mógł się rozładować, jednak najbardziej prawdopodobne jest, że został umyślnie wyłączony lub zniszczony. Być może wiedział, że policja będzie chciała przeszukać zawartość jego komórki, dlatego postarał się, aby nie odnaleźli urządzenia. To mrożące krew w żyłach informacje wskazujące, że Ż. mógł wszystko szczegółowo zaplanować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Informacje z telefonu mogłyby pomóc w rozwiązaniu zagadki Dawidka

Bardzo możliwe, że na telefonie Pawła Ż. znajdowały się wiadomości lub połączenia, które pomogłyby w namierzeniu obecnej lokacji dziecka. Niewykluczone, że jego ojciec postarał się, aby nikt nie wiedział, z kim się kontaktował w ostatnich dniach. Informacje o logowaniu telefonu w sieci często są bardzo przydatne, zwłaszcza podczas poszukiwań osób zaginionych. Dzięki temu można wyznaczyć nowy obszar poszukiwań lub zdobyć cenne wskazówki.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Justyna Żyła w CIĄŻY?! Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Nikt już nie ma wątpliwości 
  2. Nie żyje znany aktor. Fani i rodzina są w szoku. Zmarł niespodziewanie, miał 47 lat
  3. Właśnie ujawniono, co mama Dawida powiedziała mężowi. To dlatego się zabił
  4. Niesamowicie pokrzepiające informacje, ojciec wypuścił Dawidka żywego? Dowódca grupy poszukiwawczej wlał nadzieję w całą Polskę
  5. Wszystko miało miejsce dokładnie o 17:28. Na nagraniach z kamer widać dokładnie, co robił ojciec Dawidka
  6. Ojciec Dawidka ma też córkę! Wiąże się z nią dramatyczna historia
  7. Andrzej Grabowski nabijał się z Jarosława Kaczyńskiego. Teraz niszczą mu życie
  8. Krystyna Pawłowicz odchodzi z polityki!
     

Źródło: Gazeta PL

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu