Pierwsza dama trafiła do szpitala z powodu koronawirusa. Wiadomo, jaki jest jej stan, smutne informacje przekazały media z Ukrainy

Pierwsza dama trafiła do szpitala z powodu koronawirusa. Wiadomo, jaki jest jej stan, smutne informacje przekazały media z Ukrainy Źródło: Pikio

Smutne wiadomości dotarły do nas z Ukrainy, pierwsza dama trafiła do szpitala z powodu koronawirusa. Jeszcze kilka dni temu nie miała żadnych objawów. Właśnie dowiedzieliśmy się, w jakim jest stanie.

Przykre wiadomości docierają do całego świata z Ukrainy. U pierwszej damy zdianozowano zakażenie koronawirusem. Ołena Zełenska trafiła do szpitala w Kijowie - poinformowało biuro prezydenta Ukrainy. Przekazano również wiadomości na temat stanu jej zdrowia. Kobieta przez cały czas jest pod obserwacją lekarzy.

Smutne wiadomości z Ukrainy - pierwsza dama ma koronawirusa, znamy jej stan

Pierwsza dama Ukrainy, Ołena Zełenska, została zdiagnozowana jako osoba zakażona wirusem COVID-19, o czym informowała już kilka dni temu w mediach społecznościowych. Biuro prezydenta wydało dziś oficjalny komunikat w tej sprawie. W poniedziałek wykonano testy również prezydentowi Wołodymyrowi Zełenskiemu oraz dwójce dzieci pary. W ich przypadku testy dały negatywny rezultat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O zdiagnozowaniu zakażenia koronawirusem Zełenska informowała już w piątek w oświadczeniu na Facebooku. Przekazała wtedy, że czuje się dobrze, nie stwierdzono u niej wcześniej żadnych objawów choroby. Dziś biuro prezydenta poinformowało o tym, że kobieta trafiła do szpitala. Przekazano również, jaki jest jej stan. 

Jak przekazało biuro prezydenta w dzisiejszym komunikacie, pierwsza dama cierpi na obustronne pozaszpitalne wielosegmentowe zapalenie płuc o średnio ciężkim przebiegu. Stan kobiety określono jako stabilny. Została odizolowana i przez cały czas znajduje się pod obserwacją lekarzy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy dostają pilne SMS-y. Ministerstwo apeluje, koniec już za kilka dni

2.Sąsiedzi grożą ratownikowi. "Następnym razem spalimy samochód i mieszkanie"

- Otrzymałam pozytywny wynik testu na koronawirusa. Nieoczekiwana wiadomość. W szczególności, biorąc pod uwagę to, że ja i moja rodzina wciąż stosujemy się do wszystkich zasad – maski, rękawiczki, minimum kontaktów - pisała pierwsza dama w swoim oświadczeniu na Facebooku. Kobieta przestrzega, by zachować wszelką ostrożność, ponieważ łagodzenie obostrzeń, nie oznacza, że wirus przestał atakować. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Internauci odkryli sekret córki Magdy Gessler? Nie kryją zachwytu, sypią się miłe słowa
  2. Robert Lewandowski ogłosił decyzję, na którą czekał każdy kibic. Padła bardzo ważna deklaracja
  3. Rząd ma czas tylko do północy, żeby znieść ważny zakaz. Od decyzji zależy los wielu Polaków
  4. W przedszkolu zainstalowano kamerę. Tego samego dnia doszło do porażającej sceny, wszystko się nagrało
  5. Wnuk byłego prezydenta został skazany. Więzienie i kara finansowa za dwa pobicia
  6. Rzecznik rządu zabrał głos. Przed wyborami wrócą obostrzenia?

Źródło: Wprost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News