Rośnie smutny bilans koronawirusa. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało komunikat, liczby zdumiewają

Rośnie smutny bilans koronawirusa. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało komunikat, liczby zdumiewają Źródło: .

Wiadomości z ostatniej chwili. Rośnie smutny bilans koronowirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało najnowsze informacje odnośnie zachorowań.

Wiadomości od Ministerstwa Zdrowia w sprawie koronawirusa w kraju. Ministerstwo Zdrowia właśnie przekazało komunikat, niestety smutny bilans rośnie. Aż ciężko w to uwierzyć, takich informacji jeszcze nie było. 

Wiadomości w sprawie koronawirusa w Polsce

Polska zamknęła granice, a osoby, które chcą przyjechać do kraju, obowiązkowo zostaną objęte 2-tygodniową kwarantanną. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Polaków do odwołania pozostają zamknięte szkoły, przedszkola, żłobki oraz szkoły wyższe. Wciąż podkreśla się, by nie opuszczać mieszkań, jeżeli nie zachodzi taka potrzeba. 

Walka z koronawirusem trwa. Zaleca się zwiększona ostrożność i ograniczone kontakty osobiste. Polacy nieustannie proszeni są o przestrzeganie zasad higieny, która może sprawić, że groźny wirus nie będzie się rozprzestrzeniał. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W kraju cały czas rośnie smutny bilans osób, które zostały dotknięte koronawirusem. Dane, które przekazane zostały do wczoraj, dotyczyły 125 pacjentów zarażonych. Nie zmieniła się liczba osób, które poniosły śmierć po zarażeniu wirusem. Do ostatnich zarażeń doszło w Szczecinie i we Wrocławiu. Niestety, Ministerstwo Zdrowia zaktualizowało wiadomości. 

Ministerstwo Zdrowia aktualizuje dane. Wiadomości z rana

Dziś nad ranem pojawiły się kolejne wiadomości, które przekazało Ministerstwo Zdrowia. Zgodnie z oficjalnymi danymi nowych zarażonych jest 25 osób, a liczba ofiar pozostaje niezmienna - 3.

- Mamy 25 nowych przypadków zakażenia koronawirusem potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą 9 osób z woj. dolnośląskiego (Wrocław i Wałbrzych), 5 osób z woj. mazowieckiego (Warszawa), 3 osób z woj. wielkopolskiego (Kalisz i Poznań), 2 osób z woj. opolskiego (Opole), 2 osób z woj. śląskiego (Cieszyn, Tychy), 2 osób z podkarpackiego i 2 osób z woj. łódzkiego (Łódź). Tylko jedna osoba jest w stanie średnim, pozostali pacjenci są w stanie dobrym. W sumie liczna osób zarażonych koronawirusem: 150/3  - przekazało Ministerstwo Zdrowia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Niewyobrażalna tragedia, wnuk Daniela Olbrychskiego nie żyje. Był jeszcze taki młody

2. Ujawniono do kiedy ma trwać epidemia. Rządowy raport zdradza niepokojące szczegóły

Wiadomości dotyczące tego, ile osób zarażonych jest w Polsce, nieustannie podawane są przez Ministerstwo Zdrowia. Jest to jedno ze sprawdzonych źródeł, gdzie można zapoznać się z aktualnym bilansem. Polakom aż trudno uwierzyć jest a najnowsze informacje. Do tej pory Ministerstwo podawało o zaledwie kilku nowych przypadkach, tym razem jest ich ponad 20. Obywatele kraju mają nadzieję, że dane odnośnie nowych przypadków nie będą już tak wysokie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Bartosz Bereszyński zarażony wirusem. Piłkarz zdradził jak się czuje
  3. Opiekowała się pierwszą ofiarą koronawirusa w Polsce. Właśnie poznała wynik swojego testu
  4. Koronawirus w Polsce: powstała specjalna mapa, każdy powinien się z nią zapoznać
  5. Wielka Brytania skończy tak jak Włochy? Decyzje angielskich władz niepokoją
  6. Zgony i nowe zakażenia koronawirusem w Polsce wywindowały ceny mięsa. W poniedziałek w sklepach może być drożyzna

źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News