smutne wiadomości z kraju
.
Aneta Wasilewska - 16 Stycznia 2020

Okropne doniesienia z centrum Polski. 4 osoby nie żyją

Wiadomości płynące z centralnej Polski nie napawają optymizmem. W wyniku koszmarnego wypadku śmierć poniosły 4 osoby.

Wiadomości, które pojawiły się w mediach, nie przekazują dobrych informacji. Na skutek groźnego wypadku śmierć poniosły cztery osoby. Na drodze krajowej numer 17 pojawiły się utrudnienia ograniczające ruch drogowy.

Mężczyzna krzyki o pomocZ domu dobiegały błagalne krzyki o pomoc. Gdy policjanci weszli do środka oniemieli, wszystko nagrała kameraCzytaj dalej

Wiadomości z centralnej Polski. Nie żyją 4 osoby

Do groźnego wypadku doszło nad ranem we wtorek 14 stycznia na drodze krajowej nr 17 w Lubicach pod Kołbielą na Mazowszu. Wiadomości, które się pojawiły przekazują, że samochód osobowy zderzył się z samochodem ciężarowym. Na skutek wypadku śmierć poniosły cztery osoby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dagmara Kaźmierska nowinyW końcu! Dagmara Kaźmierska podzieliła się radosną nowiną, jej życie zmieni się teraz diametralnieCzytaj dalej

Z informacji przekazanych przez policję pracującą na miejscu można się dowiedzieć, że auto wbiło się z ogromną prędkością i przerażającą siłą pod samochód ciężarowy. Zginęło czterech mężczyzn podróżujących samochodem osobowym.

– Samochód osobowy wbił się pod ciężarówkę z dużą siłą – informuje Robert Mazur z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Wiadomości z miejsca zdarzenia

Po wypadku droga krajowa nr 17 w Lubicach pod Kołbielą w stronę Warszawy została zablokowana. W godzinach wieczornych ruch drogowy odbywał się już normalnie. Jest to jedna z najważniejszych dróg dojazdowych na trasie Warszawa-Lublin.

- Utrudnienia potrwają kilka godzin - przekazał Daniel Niezdropa, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Policja apelowała do kierowców, by do stolicy jechali objazdami.

- Uwaga! Wypadek na DK17 - utrudnienia w ruchu. Apelujemy do kierowców jadących od strony Lublina i Garwolina, aby omijali odcinek DK nr 17 w Lubicach i korzystali z objazdu do drogi wojewódzkiej nr 801 na węźle Lipówki - można przeczytać na Twitterze policji.

Na miejscu zdarzenia pracowała policja i straż pożarna. Funkcjonariusze policji będą ustalać w jakich okolicznościach doszło do groźnego wypadku, który spowodował śmierć czterech mężczyzn podróżujących samochodem osobowym.

Dzisiaj grzeje:

1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
2. Naprawdę bolesna wiadomość. Nie żyje Zbigniew Wiśniewski

Na razie nie udało się ustalić, który z kierowców przyczynił się do spowodowania wypadku samochodowego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kolor ziemniaka jest istotny dla naszego zdrowia. Szczególnie jednego powinniśmy unikać
  2. Wyższe emerytury dla kobiet już pewne! Jedna grupa zawodowa może przygotować się na spore podwyżki
  3. Wszyscy byli przekonani, że pies wraca na grób swojego pana. Prawda okazała się kompletnie inna
  4. Ależ nowina! Królowa życia potwierdza ciążę, ojcem nie jest Jacek
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

Jan Paweł II przyjaciółkaPorażające fakty nt. przyjaciółki Jana Pawła II wyszły na jaw. Wszyscy myśleli, że jest uosobieniem dobraCzytaj dalej

źródło: tvp info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News