tragiczne wiadomości nie żyje dziennikarz
Unsplash
Joanna Szwalikowska - 15 Października 2020

Tragiczne wiadomości obiegły Polskę. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał dopiero 54 lata

Dramatyczne wiadomości z kraju. Nie żyje uwielbiany dziennikarz sportowy. Jego odejście jest ogromną stratą. Rodzina oraz bliscy pogrążyli się w rozpaczy. Redakcyjni koledzy czule wspominają go jako wielkiego pasjonata.

Bardzo smutne wiadomości obiegły Polskę. Nie żyje znany i uwielbiany dziennikarz sportowy. Był wielkim pasjonatem sportu, zwłaszcza piłki nożnej, o której namiętnie pisał artykuły. Był również autorem pięciu książek zamykających się w tematyce sportowej.

koronawirus kluczowe wytyczne zmienioneNiestety, koronawirus może przenosić się w nowy sposób. Właśnie zmieniono kluczowe wytyczneCzytaj dalej

Smutne wiadomości z kraju. Nie żyje uwielbiany dziennikarz sportowy

- Zmarł Wojciech Parada, nasz redakcyjny kolega, wielki pasjonat i znawca sportu. Wiadomość o jego nagłym odejściu wstrząsnęła naszą redakcją i okryła nas wielkim smutkiem - poinformowano w czwartek w internetowym serwisie "Kuriera Szczecińskiego", dla którego pracował od 1992 roku.

Wojciech Parada urodził się w Szczecinie w 1966 roku i to właśnie temu miastu , pod względem jego sportowej strony, poświęcił całe życie. W szeregi dziennikarzy "Kuriera Szczecińskiego" wstąpił w 1992 roku. Kilka lat później pełnił już stanowisko kierownika działu sportowego, a następnie kierownika. Wielką pasją dziennikarza była piłka nożna, o której uwielbiał pisać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

informacje dot. mszyWłaśnie zapadła decyzja, na 2 tygodnie przed Wszystkimi Świętymi. Dotyczy bardzo dużej grupy PolakówCzytaj dalej

W codziennych wywiadach "Kuriera Szczecińskiego" to właśnie piłce nożnej poświęcał najwięcej miejsca, zapełniając internetową stronę wydawnictwa. Nigdy nie bał się wydawać odważnych sądów, ocen czy wchodzić w polemikę. Bardzo często jego testy były opiniotwórcze. W 2018 roku był laureatem konkursu "Dziennikarz Roku". Był on jedynym dziennikarzem sportowym, który dostąpił tego zaszczytu.

Uwielbiał również piłkę nożną młodzieżową oraz juniorską, miał świetne oko do nowych talentów. Rok temu otrzymał nagrodę dla "Propagatora Sportu". Oprócz współczesnego sportu, bardzo interesowała go również historia szczecińskiej piłki nożnej. Napisał kilka książek, które były podsumowaniem m.in. występów Pogoni Szczecin w pucharach europejskich.

Dzisiaj grzeje:

1. Zbadali ciała zmarłych na Covid-19. Porażające odkrycie, nikt nie mógł się spodziewać

2. Nieoficjalne wiadomości w sprawie szkół. ”Interia” donosi: ”Na początek na zdalne idą szkoły średnie”

3. Pilny apel Ministerstwa Zdrowia do wszystkich Polek. Zagrożenie jest ogromne

- Mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych, ale Wojtka Parady po prostu nie da się zastąpić. Będzie nam Go brakowało w redakcji, na łamach i na naszej stronie. To dla nas wszystkich wielka strata - pisała redakcja "Kuriera Szczecińskiego".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Błyskawiczna i smakowita napoleonka bez pieczenia. Idealna dla zabieganych łasuchów
  2. Znamy nazwisko nowego trenera reprezentacji Polski. Kibicom opadły szczęki, nikt się nie spodziewał
  3. 45-letnia Polka ostrzega przed koronawirusem. Ujawniła okropne powikłania, dramatyczny apel
  4. Mamy potwierdzenie, wyciekła lista chorób szczególnie niebezpiecznych w razie Covid-19. Duże zaskoczenie
  5. Koronawirus utrzymuje się na nim nawet miesiąc. Każdy Polak ma je w domu
  6. Rosyjski kosmonauta udostępnił nagranie z UFO? Tajemniczy obiekt nad Ziemią

ZakupyOficjalnie: zacznie się już od jutra. Pójdziesz na zakupy i mocno się zdziwiszCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Media, Kurier Szczeciński, Radio Szczecin

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News