Zwłoki były tak bardzo zniekształcone, że nie można było poznać płci. Bolesne wiadomości z centralnej Polski

Zwłoki były tak bardzo zniekształcone, że nie można było poznać płci. Bolesne wiadomości z centralnej Polski Źródło: twitter

Tragiczne wiadomości docierają do coraz szerszego grona odbiorców i każdemu odbierają mowę. Znaleziono zwłoki w tak koszmarnym stanie, że rozpoznanie płci było niemożliwe.

Wiadomości, które obiegają polskie media, mrożą krew w żyłach. W samym centrum Polski doszło do makabrycznych wydarzeń, które zapewne jeszcze przez długi czas będą głównym tematem dyskusji. Choć służby szybko zjawiły się na miejscu i podjęły odpowiednie działania, los jednej ofiary był tragicznie przesądzony. Nie wiadomo nawet jakiej była płci. 

Bolesne wiadomości z centralnej Polski. Znalezione zwłoki były tak zniekształcone, że poznanie płci było niemożliwe 

Jak donosi Fakt, dzisiejszym przedpołudniem, a dokładniej około godziny 10:30, na terenie ogródków działkowych w okolicy ul. Powstańców Śląskich 126 w Warszawie doszło do wstrząsającego pożaru. Straż pożarna, która po otrzymaniu zgłoszenia zjawiła się na miejscu, zastała trawiący przez ogień budynek. 

Dopóki nie zapanowano nad żywiołem, wtargnięcie do środka i skontrolowanie czy nie znajdowały się w nim żadne osoby, było niemożliwe. Niestety, gdy akcja gaśnicza dobiegła końca, ziścił się możliwie najczarniejszy scenariusz. Znaleziono zwęglone zwłoki, jednak nie wiadomo, czy należały do kobiety, czy mężczyzny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Działania zakończyliśmy już o godzinie 12:23. Źródło ognia znajdowało się wewnątrz domku letniskowego. Niestety podczas akcji ujawniliśmy zwęglone zwłoki, przez co pożar okazał się tragiczny w skutkach - mówi młodszy aspirant Jarosław Dobrzewiński z komendy miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. 

Ciało zostanie poddane sekcji zwłok, która pozwoli ustalić, do kogo należało. Policja już pracuje nad ustalaniem przyczyn pożaru, jednak na chwilę obecną nie pojawiło się w tej kwestii zbyt wiele szczegółów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje znany aktor. Widzowie kochali go za „Leona Zawodowca” i „Ojca Chrzestnego”
2. W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP  

-Wszystko jest w trakcie ustalania. Na miejscu pojawiła się prokuratura, która na chwilę obecną nie może rozpoznać tożsamości zmarłej osoby. Mamy tu do czynienia z w całości spalonym ciałem, dlatego kwestia identyfikacji nie będzie należała do najłatwiejszych - wyjaśnia Magdalena Bieniak z Komendy Stołecznej Policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. Spłać długi do końca grudnia, inaczej będziesz mieć poważne problemy. ZUS pomoże je z ciebie ściągnąć
  3. Poniżająca kompromitacja świadka na ślubie. Wideo pokazuje jak panna młoda umierała z zażenowania, a goście płaczą ze śmiechu
  4. Trwa pogrzeb nastolatków z Ciborza. Padły druzgocące słowa
  5. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?
    1.  

Źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News