Niewyobrażalna tragedia na północy kraju. 3 osoby nie miały żadnych szans, liczba rannych może załamać

Niewyobrażalna tragedia na północy kraju. 3 osoby nie miały żadnych szans, liczba rannych może załamać Źródło: Pikio.pl

Wiadomości przekazane przez Polsat News są wyjątkowo tragiczne. Służby potwierdziły, że doszło do okropnego wypadku. Na miejscu wciąż trwa akcja ratownicza, lecz już teraz wiadomo, że trzech osób nie udało się uratować. Ponieśli oni śmierć na miejscu.

Wiadomości zostały potwierdzone przez Komendę Wojewódzką Straży Pożarnej w Gdańsku. Doszło do tragicznego wypadku autokaru, nie obyło się bez ofiar śmiertelnych.

Tragiczne wiadomości obiegły media, doszło do wypadku autokaru

Wiadomości przekazane przez Polsat News, mówią o tym, że w Mierzynie w powiecie wejherowskim o godzinie 14:44 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Brał w nim udział autobus, który po zderzeniu z innym autem uderzył w drzewo. Na miejscu śmierć poniosły trzy osoby, pozostali uczestnicy wypadku są ranni. Na miejscu pracuje LPR oraz straż pożarna, która zabezpiecza miejsce wypadku oraz udziela niezbędnej pomocy medycznej uczestnikom wypadku. Autobus przewoził pracowników i zderzył się z autem osobowym na drodze powiatowej. Informacje na ten temat zostały potwierdzone przez KW Straży Pożarnej w Gdańsku. Nie podano jeszcze dokładniejszych informacji na temat przyczyn zderzenia pojazdów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Niewyobrażalna tragedia na północy kraju

Wyjątkowo tragiczne wiadomości obiegły media, na miejscu zdarzenia wciąż pracują służby. Trzy osoby nie miały żadnych szans i poniosły śmierć na miejscu. Na drodze powiatowej w Mierzynie niezwłocznie pojawiło się Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, jednak pomimo szybkiej pomocy ratowników nie udało się przywrócić funkcji życiowych trzem uczestnikom zdarzenia. Reszta osób została ranna, lecz nie podano informacji na temat tego czy odniesione przez nich obrażenia zagrażają ich życiu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Donald Tusk w końcu skomentował wynik wyborów. Jego słowa na długo zapadną w pamięć

2. Tragiczne wiadomości z lotniska w Bydgoszczy. Są ofiary śmiertelne

Najpierw doszło do zderzenia, następnie autokar uderzył w drzewo

Wstępne informacje dotyczące zdarzenia nie donoszą dlaczego pojazdy się zderzyły, lecz znany jest przebieg wypadku. Samochód osobowy oraz autokar zderzyły się, następnie autobus wiozący pracowników odbił z drogi, znalazł się w linii drzew rosnących przy jezdni i z impetem wbił się w jedno z nich. Policja będzie badać przyczyny tego tragicznego wydarzenia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bohaterski czyn reprezentanta Polski. Rzucił się w ogień, by ratować człowieka
  2. Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę
  3. Klientka cukierni myślała, że zapłaci 2 zł. Kwota zwaliła ją z nóg, przesada?
  4. Wszyscy w siedzibie TVN mówią tyko o Justynie Pochanke. Zdradzili powód jej odejścia
  5. GIF pilnie wycofał popularny produkt. Miliony Polaków używało go w sezonie
  6. Panna młoda zmarła na własnym weselu. Wszystko przez fatalną pomyłkę

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News