Ciężarówka jechała pod prąd. Karambol na południu Polski, kilkanaście aut rozbitych

Ciężarówka jechała pod prąd. Karambol na południu Polski, kilkanaście aut rozbitych Źródło: pikio.pl

Wiadomości, które właśnie obiegły media, wprawiają w osłupienie. W pobliżu Częstochowy doszło do tragicznego wypadku. Jak się okazuje, wszystko przez ciężarówkę, która jechała pod prąd.

Wstrząsające wiadomości pojawiły się w mediach zupełnie niedawno., Jak możemy się z nich dowiedzieć, pod Częstochową miał miejsce potworny karambol. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji, którzy między innymi starają się zapanować nad ruchem drogowym.  

Tragiczne wiadomości obiegają Polskę 

W mediach pojawiły się właśnie informacje na temat wielkiego karambolu. Do zdarzenia doszło na krajowej "jedynce" w pobliżu Częstochowy, na pasach w stronę Warszawy. Jak podają media, wszystko przez ciężarówkę, która z nieznanych powodów zaczęła jechać pod prąd, co doprowadziło do wielkiego karambolu.

Wielu kierowców, którzy wówczas poruszali się tym samym pasem nie zdążyło wyhamować, przez co udział w zderzeniu wzięło aż 10 samochodów osobowych i 3 samochody ciężarowe. Świadkowie zdarzenia niezwłocznie zawiadomili odpowiednie służby, które pojawiły się na miejscu już kilka minut po otrzymaniu zgłoszenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Służby pracują na miejscu 

Na chwilę obecną, nie ma jeszcze zbyt wielu informacji na temat wypadku. Najprawdopodobniej pojawią się w przeciągu kilku najbliższych godzin. Nie wykluczone, że dowiemy się wtedy, z jakich powodów mężczyzna kierujący tirem zaczął jechać pod prąd.

Nie jest pewne ile osób ucierpiało w wyniku zderzenia oraz czy są ofiary śmiertelne. Policja, pogotowie oraz straż pożarna pracują jednak na miejscu, co zapewne potrwa wiele godzin. Ruch na tym odcinku jest znacznie utrudniony, na co powinni przygotować się zmierzający w tamtym kierunku kierowcy. 

  1. Danuta Wałęsa UJAWNIŁA całą prawdę o ks. Jankowskim. Jej słowa mrożą krew w żyłach. "On siał ZGORSZENIE"
  2. Agata Duda przeszła samą siebie! Na ten widok Melania Trump zdębiała!
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest śliczna. Gwiazda urodziła ją po 40 roku życia
  4. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona gwiazdora to córka słynnego aktora
  5. Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli
  6. Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, Markle została zrugana przez Harry'ego?  

Źródło: Rmf24 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu