Wiadomości śmierć
.
Maria Wieczorek - 13 Stycznia 2020

Nie żyje wyjątkowy muzyk, jego zespół był uwielbiany przez Polaków. Miał tylko 45 lat

Wiadomości, które właśnie dotarły do mediów, niezwykle zasmucają. Zmarł popularny polski muzyk, którego życie przedwcześnie przerwała choroba nowotworowa. Miał jedynie 45 lat.

Wiadomości, które docierają do nas z polskiej branży muzycznej, okazują się bardzo przykre i bolesne szczególnie dla miłośników death metalu. Nie żyje współzałożyciel niezwykle popularnego zespołu Devilyn. Muzyk odszedł 12 stycznia, a dzień później informacje na ten temat zostały przekazane prasie.

Tadeusz Rydzyk zakończy działalność?Koniec działalności Rydzyka? Specjalna przesyłka trafi do papieża Franciszka, zakonnik z Torunia będzie wściekłyCzytaj dalej

Wiadomości o śmierci znanego muzyka dotarły do mediów

Zmarł Piotr Grocholski. Informacja okazuje się dodatkowo przykre ze względu na fakt, iż Grocholski miał jedynie 45 lat. Niestety od pewnego czasu toczył nierówną walkę z chorobą nowotworową.

Oświadczenie w tej trudnej sprawie wydali już członkowie zespołu Devilyn. Muzycy zdecydowanie nie ukrywali w nim swej ogromnej rozpaczy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat według kiepskich choroby gwiazdDługo ukrywali swoje choroby przed całym światem. Wielu z nich podzieliło los Boczka i Ferdka z KiepskichCzytaj dalej

Łamiące serce oświadczenie przyjaciół muzyka

- W niedzielę 12 stycznia 2020 roku poległ nasz Brat i Przyjaciel Piotruś Grocholski, przegrywając nierówną walkę z rakiem w wieku 45 lat. Wspaniały człowiek, wspaniały muzyk, współtwórca zespołu Devilyn, współautor kultowych nagrań „Anger” i „Reborn in Pain”. Ważna postać młodej polskiej sceny metalowej lat 90-tych. Przyjaciel nas wielu! - przekazano w emocjonalnym komunikacie.

Dzisiaj grzeje:

1.Wakacje w więzieniu, tuż obok najgorszych i bezwzględnych kryminalistów. Niewiarygodna oferta turystyczna "Alcatraz wschodu"
2. TVP przekazało zdumiewające wiadomości. Polityk PiS i jego syn został zatrzymany, powód rozwścieczy Polaków

- Pozostawił wielką pustkę i smutek, lecz żyć będzie wiecznie w muzyce, którą stworzył, muzyce, która zawsze będzie w nas grała, muzyce, która zawsze będzie świadectwem Jego istnienia i pasji grania. Żegnaj Bracie, pozostaniesz w naszych sercach i wspomnieniach… Niech zaświaty będą Twoją sceną na wieki!!! - dodali załamani przyjaciele Piotra Grocholskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już po finale WOŚP wystosował ważny apel do wszystkich Polaków. Cały kraj powinien go przeczytać
  2. Żona Kamila Glika jest jedną z najpiękniejszych Polek. Jej zdjęcia powalają internautów (FOTO)
  3. TVP właśnie poinformowało o przerażającej śmierci ukochanego sportowca. Fani za granicą są zdruzgotani i oszołomieni
  4. Wreszcie. Jest oficjalny komunikat papieża Franciszka ws. zniesienia celibatu, nie ma już wątpliwości
  5. Lekkie i puszyste ciasto bez pieczenia po prostu rozpływa się w ustach. Prosty przepis na niebo w gębie

Domowe trikiPrzenigdy nie wyrzucaj papierowych opakowań po jajkach. Można je wykorzystać w fenomenalny sposóbCzytaj dalej

Źródło: chaosvault.com

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News