Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy Źródło: .

Potworne wiadomości obiegają polskie media i odbierają mowę. Nikt nie spodziewał się, że czwartkowy poranek rozpocznie się doniesieniami o śmierci znanego i uwielbianego dziennikarza.

Koszmarne wiadomości docierają do coraz szerszego grona odbiorców. Opinia publiczna jest w szoku, nikt bowiem nie był w stanie przewidzieć, że śmierć kogoś takiego przyjdzie tak szybko. Dla świata mediów to wielka strata, z którą trudno będzie się pogodzić. Do pogrążonej w żałobie rodziny już napływają pierwsze kondolencje. 

Najgorsze możliwe wiadomości. Nie żyje kultowy dziennikarz i przyrodnik, którego programy znał każdy 

Radio Zet podało, nie żyje 86-letni dziennikarz i przyrodnik David Bellamy. Potworne doniesienia z Wielkiej Brytanii niestety szybko zostały potwierdzone i jak możemy się dowiedzieć, prezenter zmarł rankiem 11 grudnia. David był prezydentem i współzałożycielem Conservation Foundation. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- David i ja pracowaliśmy razem nad różnymi projektami w różnych miejscach od czasu uruchomienia fundacji w 1982 roku. Był wyjątkowym przyjacielem i nauczycielem. Inspirował całe pokolenie swoją szeroką gamą zainteresowań i entuzjazmem, który nie miał granic - wspomina David Shreeve, dyrektor Conservation Foundation. 

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję

2. TVN podaje wyniki sekcji zwłok 5 nastolatków z lubuskiego. Wstrząsające doniesienia

Bellamy miał na swoim koncie liczne programy telewizyjne, które oglądały miliony. Fani "Bellamy o botanice'', ''Bellamy's Britain'', ''Bellamy's Europe'' czy ''Bellamy's Backyard Safari" nie mogą uwierzyć w to, że śmierć ich ulubieńca przyszła tak nagle. Wciąż nie pojawiło się zbyt wiele szczegółowych informacji w kwestii przyczyn śmierci oraz planowanego pochówku. Pogrążona w żałobie rodzina również nie zdecydowała się póki co na komentarz, jednak miłośnicy Davida nie oczekują z ich strony żadnych wypowiedzi, pozwalając im tym samym spokojnie uporać się ze stratą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już NIGDZIE. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Śniadanie, które spala tłuszcz, obniża cholesterol i daje zastrzyk energii na cały dzień. Pokochasz je
  4. Chwilę przed śmiercią nastolatkowie opublikowali w sieci porażający film. Policja dokonała w aucie ścinającego z nóg odkrycia
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Źródło: radio zet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News