Wiadomości o tragedii
Pixabay.com arembowski
Monika Majko - 12 Listopada 2020

Nocna tragedia w polskiej miejscowości. Wszyscy zmarli na miejscu

Wiadomości o tragedii obiegły media, ofiary nie miały żadnych szans. Trzy osoby poniosły śmierć na miejscu

Wiadomości o tragicznej śmierci trzech młodych osób obiegły krajowe media, do dramatu doszło w nocy ze środy 11 listopada na czwartek 12 listopada br. Młodzi ludzie nie mieli żadnych szans, cała trójka poniosła śmierć na miejscu.

Wiadomości o tragicznym wypadku obiegły krajowe media

W nocy ze środy na czwartek na lokalnej drodze w miejscowości Kolonia Opatkowice niedaleko Puław w województwie lubelskim doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego śmierć poniosły trzy młode osoby. O wypadku poinformował portal lublin112.pl.

Mateusz Morawiecki podjął decyzję ws. lockdownu. Zaapelował także do wszystkich PolakówMateusz Morawiecki podjął decyzję ws. lockdownu. Zaapelował także do wszystkich PolakówCzytaj dalej

Jak przekazały służby, samochód marki Peugeot, którym podróżowali dwaj 18-latkowie i 15-latka, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i wpadł do pobliskiego zbiornika wodnego.

– Samochód na zakręcie wypadł z drogi, pojechał prosto, zamiast skręcić w lewo. Następnie spadł ze skarpy i dachował w zbiorniku wodnym – przekazała podkom. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Na miejscu zdarzenia pojawiło się pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Oficer dyżurny ze Stanowiska Kierowania Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie mł. bryg. Sylwester Wójcik poinformował, że wydobycie pasażerów z auta było możliwe dopiero po wyciągnięciu pojazdu z wody.

– Kiedy strażacy przybyli na miejsce, samochód był w wodzie do góry kołami – dodał Wójcik.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Nie żyją 2 młode osoby, policja ustala szczegóły tragedii

Niestety, pomimo natychmiastowego podjęcia czynności ratujących życie, troje młodych ludzi zmarło na miejscu. Jak poinformowali strażacy, to dwaj 18-letni mężczyźni i 15-letnia dziewczyna. Trwa potwierdzanie tożsamości najmłodszej ofiary.

Lokalna policja pod nadzorem prokuratora ustala teraz szczegóły oraz dokładny przebieg zdarzenia. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zjechania pojazdu z drogi.

Dzisiaj grzeje:

1. Ministerstwo Zdrowia wydało ważny komunikat dla seniorów. Chodzi o realizowanie recept

2. Decyzja zapadła. Mateusz Morawiecki przekazał wiadomość dla obywatelek i obywateli

3. Pod osłoną nocy pojawiło się oświadczenie Dziwisza. Tysiące osób patrzy z niedowierzaniem

Kilka dni temu w tej okolicy doszło do tragicznej śmierci 8-latka, który utopił się w stawie w miejscowości Rzeczyca w powiecie puławskim.

– Ośmiolatek prawdopodobnie otworzył furtkę, przez którą opuścił teren posesji. Kiedy rodzice zauważyli, że dziecka nie ma, zaczęli go szukać. W stawie na sąsiedniej nieogrodzonej działce zauważyli pływającego chłopca – przekazała w rozmowie z portalem tvp.info podkom. Ewa Rejn-Kozak z Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Owczarek własnym ciałem bronił pana przed włamywaczami. Zapłacił wysoką cenę
  3. Tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda Juventusu i AS Romy, kochali go fani na całym świecie
  4. Nagłe, niewyobrażalnie smutne wiadomości. Nie żyje zasłużona Polka, odeszła na wieczną służbę
  5. Agata Duda wprawiła wszystkich w osłupienie. Ciężko uwierzyć, co zrobiła podczas uroczystości
  6. Mama przyszła odwiedzić grób 4-letniego synka, nie zastała nagrobka. Bulwersujące, do czego doszło
  7. Kierowcy się doczekali. Na tę zmianę czekali wszyscy, Ministerstwo Cyfryzacji wyjaśnia
  8. Seweryn z “Rolnik szuka żony” zdradził poważne zamiary wobec swojej wybranki. Padły osobiste słowa w kierunku Marleny

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: TVP Info

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News