Bardzo smutna wiadomość na początek weekendu. Nie żyją 24 osoby, żywioł nie miał dla nich litości
Pikio.pl
Weronika Wasiak - 12 Września 2020

Bardzo smutna wiadomość na początek weekendu. Nie żyją 24 osoby, żywioł nie miał dla nich litości

Przygnębiające wiadomości obiegły media już z samego rana. Bezwzględny żywioł pojawił się nagle, trawiąc wszystko, co spotkał na swojej drodze. Niestety, mimo szybkiej interwencji służb poinformowano o śmierci 24 osób.

Takich wiadomości na początek weekendu nikt nie mógł się spodziewać. Pożar z każdą chwilą przybierał na sile, niszcząc dobytki bezbronnych ludzi. Dotychczas podano, że nie żyją co najmniej 24 osoby, ale liczba z każdą godziną może drastycznie wzrastać. Szczegóły zdarzenia mrożą krew w żyłach, mieszkańcy przeszli przez piekło.

Beata Szydło może być zaskoczona, że sąsiedzi zdecydowali się rozmawiać z prasąRodzinny sekret Beaty Szydło wyszedł na jaw. Sąsiedzi wszystko wygadali, ciężko uwierzyćCzytaj dalej

Bardzo smutne wiadomości z samego rana. Żywioł odebrał tysiącom osób wszystko, a 24 pozbawił życia

O potwornych zdarzeniach z południowego Oregonu w Stanach Zjednoczonych informuje serwis o2.pl, powołując się na doniesienia lokalnej prasy. Doszło tam do wybuchu dziesiątek pożarów, które w zatrważającym tempie zaczęły przybierać na sile, trawiąc wszystko, co spotkały na swojej drodze. Do akcji gaśniczej natychmiast zadysponowano straż pożarną, a także wyspecjalizowane helikoptery, jednak i to nie wystarczało, by w możliwie szybkim czasie ugasić ogień. Już 500 tysięcy mieszkańców tego regionu otrzymało bezwzględny nakaz ewakuacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Katarzyna Dowbor odmieniła życie rodzinySkandaliczne warunki, mama i córka kąpały się w miskach. Katarzyna Dowbor w jednej chwili zmieniła ich życieCzytaj dalej

Co gorsza, dwa największe pożary połączyły się w jeden, tym bardziej wpływając na akcję służb. Tysiące domów zamieniło się w zgliszcza. Płonęły drzewa, auta, zwierzęta i dorobki życia. Niestety, poinformowano również, że w wyniku zdarzeń zginęły co najmniej 24 osoby, ale liczba ta może z każdą godziną rosnąć.

Trwa śledztwo. Przerażające zdjęcia trafiły do sieci

W mediach społecznościowych mieszkańcy coraz częściej udostępniają filmy i zdjęcia z miejsca tego koszmaru. Na Twitterze "Oregon OSFM" zamieszczono już kilka fotografii ukazujących ogromny żywioł, trawiący okolicę, a także... pomarańczowe od ognia niebo. Widok przyprawia o ciarki.

Dzisiaj grzeje:

1. Polsat przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wybitny polski aktor

2. Tragiczny wypadek. Samochód osobowy z impetem wjechał pod ciężarówkę. Zginęła jedna osoba

3. TVP przekazało tragiczne informacje. Nie żyje polski polityk, niewyobrażalna strata

Jak podaje serwis o2.pl, lokalna policja wszczęła już śledztwo w sprawie przyczyn wybuchu pożarów. Wiadomo, że żywioł rozpoczął się w Ashland w pobliżu granicy z Kalifornią, a według wstępnej teorii, jego przyczyną jest podpalenie. Z kolei gubernator Oregonu Kate Brown twierdzi, że pożary są wynikiem zmian klimatu, ocieplenia i wysuszeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupiła mięso w Biedronce, gdy otworzyła opakowanie zamarła. Wielu klientów może być oburzonych
  2. NASA buduje zmiennokształtne samoloty. Nadchodzi lotnicza rewolucja [wideo]
  3. Chciał kopnąć psa. Kilka sekund później karma wróciła do niego ze zdwojoną siłą, nagranie zwala z nóg
  4. Roksana Węgiel przekazała radosną nowinę. Fani oniemieli, nikt nie mógł się spodziewać
  5. Potrącił dwóch małych chłopców i uciekł. Pilnie szuka go policja
  6. Samotny ojciec zabrał kilkuletnią córkę do restauracji. Po powrocie do domu zalał się łzami, nieoczekiwany finał

Siostra zauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brataZauważyła niepokojące zachowanie niepełnosprawnego brata. Gdy poznała prawdę, natychmiast zawiadomiła służbyCzytaj dalej

Źródło: o2

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News