Ucierpiało 18 osób, jednak to nie koniec przykrych wiadomości. Nie żyje Robert

Ucierpiało 18 osób, jednak to nie koniec przykrych wiadomości. Nie żyje Robert Źródło: Pixabay.com - Arcaion

Te wiadomości wywołują ciarki na plecach. W jednym z polskich miast doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W przykrym incydencie ucierpiało 18 osób. Media potwierdziły, że jest wśród nich ofiara śmiertelna. Roberta nie udało się uratować.

Wiadomości z jednego z polskich miast budzą przerażenie. Do tragicznego zdarzenia doszło w Bydgoszczy w nocy z soboty na niedzielę. Około godziny 2:00 zderzyły się czołowo dwa autobusy. Przyczyny nie zostały jeszcze dokładnie wyjaśnione, jednak już teraz wiadomo, że jeden z pojazdów nieoczekiwanie zjechał na przeciwległy pas. 

Wypadek wstrząsnął mieszkańcami Bydgoszczy, a wiadomości o tragicznym wydarzeniu trafiły do mediów. W wyniku incydentu ucierpiało 18 osób. Najpoważniejsze obrażenia odniósł Robert, kierowca jednego z autobusów. Mężczyzna w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. 

Tragiczne wiadomości z Bydgoszczy. Robert, który przez wiele godzin walczył o życie, nie żyje

Mieszkańcy Bydgoszczy połączyli siły i chcieli pomóc Robertowi. W jego sytuacji najbardziej potrzebna była krew. Bydgoszczanie użyli potęgi mediów społecznościowych i zorganizowali zbiórkę krwi dla poszkodowanego. Wiadomości o jego dramatycznym położeniu dotarły do wielu osób w całej Polsce.

Mężczyzna przez wiele godzin walczył o życie. W poniedziałkowy wieczór do lokalnej pracy dotarły tragiczne wiadomości. Roberta nie udało się uratować. Mężczyzna zmarł w poniedziałek w godzinach wieczornych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzina tragicznie zmarłego opublikowała wzruszający post 

Rodzina tragicznie zmarłego kierowcy opublikowała w mediach społecznościowych poruszający post:

- W dniu 10 czerwca w godzinach wieczornych odszedł nasz ukochany mąż, ojciec i przyjaciel Robert Mieczkowski, kierowca autobusu ranny w sobotnim wypadku w centrum Bydgoszczy. Bardzo dziękujemy wszystkim za wsparcie, pomoc oraz zainteresowanie w tych niezwykle trudnych dla nas chwilach. Jednocześnie bardzo prosimy przedstawicieli mediów o uszanowanie naszej żałoby i nie kontaktowanie się z nami w sprawie naszej tragedii - czytamy na Facebooku

Rodzina Roberta podziękowała wszystkim, którzy włączyli się w akcję oddawania krwi. Mieszkańcy Bydgoszczy potrafili zjednoczyć siły w obliczu rodzinnej tragedii.

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Jan Paweł II mówił to codziennie, bez przerwy, aż do dnia śmierci. Ujawniamy treść słów
  4. Horror nastolatki wstrząsnął całą Polską. Tak brutalnego i bestialskiego gwałtu nie widział świat
  5. Przybylska przed śmiercią przeżyła prawdziwy koszmar. Błagała, żeby przestali
  6. Przygnębiający widok. Tak wygląda grób Agnieszki Kotulanki

źródło: Gazeta Pomorska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu