Wiadomości o mandatach
Marek BAZAK East News
Irmina Jach - 10 Października 2020

Zaczęło się, policjanci ruszyli na ulice. Wiadomości napływające z polskich miast są zatrważające

Wiadomości, które obiegły krajowe media, są zatrważające. W wielu polskich miastach doszło do incydentów z udziałem funkcjonariuszy policji. Posypały się liczne kary dla obywateli, którzy zrezygnowali z respektowania prawa. Dane dotyczące ostatniej doby są zadziwiające, trudno uwierzyć, że zaczęło się tak szybko.

Wiadomości, które przekazali dziennikarze, wzbudziły duże kontrowersje wśród internautów. W pierwszym dniu obowiązywania nowych obostrzeń sanitarnych policjanci ruszyli na ulice. Posypały się liczne kary, sytuacja jest naprawdę poważna.

TVN, pomarańczowe ostrzeżeniaZacznie się dziś wieczorem, apogeum nastąpi we wtorek. TVN alarmuje, wydano pomarańczowe ostrzeżeniaCzytaj dalej

Wiadomości napływające z polskich miast są zatrważające

Podczas konferencji prasowej, która odbyła się we wtorek, 6 października, Minister Zdrowia ogłosił, że obostrzenia, których obawiali się Polacy, wejdą w życie znacznie szybciej niż się spodziewano. Pandemia koronawirusa nie zwalnia tempa, a rządzący dokładają wszelkich starań, by transmisja niebezpiecznego patogenu przebiegała jak najwolniej. Obecnie notuje się rekordowe ilości zakażeń, a specjaliści nie mają wątpliwości, że jesteśmy świadkami drugiej fali epidemii. Od soboty, 10 października, niemal cała Polska objęta jest żółtą strefą, a obywatele muszą przestrzegać rygorystycznych zasad.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Minister Zdrowia, podczas ostatniej konferencji, ogłosił powstanie pakietu "Zero tolerancji" dla nieprzestrzegania obostrzeń i zasad życia społecznego. Zapowiedział, że policja zadba o to, by Polacy przywiązywali większą wagę do zasad reżimu sanitarnego. Według najnowszych wytycznych, obywatele naszego kraju muszą nosić maseczki w miejscach publicznych (również na zewnątrz), przestrzegać zasad związanych ze zgromadzeniami publicznymi oraz zrezygnować z wyjść do restauracji i lokali gastronomicznych po godzinie 22:00. Wiele osób zastanawiało się, jak pakiet "Zero tolerancji" będzie wyglądał w rzeczywistości. Teraz już wszystko jasne.

Dzisiaj grzeje:

1. Profesor wprost przyznał, ile jeszcze potrwa epidemia. Nie ukrywał fatalnych wiadomości

2. Rozpacz, trwa pilna akcja ratunkowa. ”Możemy potwierdzić trzecią ofiarę”

3. Niewiarygodne, ile na swoim zwycięstwie zarobiła Iga Świątek. Kwota trudna do wyobrażenia

Dziennikarze, którzy skontaktowali się z rzecznikiem prasowym Komendanta Głównego Policji, Mariuszem Ciarką, podzielili się z internautami wstrząsającymi danymi dotyczącymi kar za nieprzestrzeganie zasad rygoru sanitarnego. Trudno uwierzyć, że w ciągu doby doszło do tak wielu incydentów.

- Od początku epidemii za brak maseczki policja wystawiła 176,2 tysiąca pouczeń, 22 tysiące mandatów i 7780 wniosków o ukaranie do sądu (...). Ostatniej doby było 3100 pouczeń, ponad tysiąc mandatów i 180 wniosków do sądu - przekazało Radio Zet na Twitterze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera po programie "W tyle wizji" na TVP Info. Gość dostał "groźby karalne", ruszyła fala krytyki
  2. Jarosław Bieniuk wciąż tęskni za zmarłą żoną. Internauci dostrzegli szczegół, który mówi wszystko (FOTO)
  3. Wszystko poszło na żywo w Polsacie. Polacy dowiedzieli się właśnie, co ma wydarzyć się za kilka tygodni
  4. Właśnie wykryto nowe, ogromne ognisko zakażeń w Polsce. Bardzo przykre informacje
  5. Lekarz odmówił umierającemu pacjentowi pomocy. Skandal i olbrzymia afera w polskim szpitalu
  6. Pokazała zdjęcie w bikini i rozpętała burzę, sama Kukulska nie przebierała w słowach. Mało kto wie, że gwiazda pasjonuje się gotowaniem

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Twitter

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News