Wielka awaria w polskim mieście, sytuacja jest krytyczna. Napływają bardzo niepokojące wiadomości

Wielka awaria w polskim mieście, sytuacja jest krytyczna. Napływają bardzo niepokojące wiadomości Źródło: Pikio.pl

Wiadomości jakie obiegły media nie są najlepsze i Polacy po raz kolejny muszą szykować się na ogromne utrudnienia. Wielka awaria wpłynie najprawdopodobniej na sytuację w całym kraju. Niepokojące wiadomości przekazane zostały przez Radio Zet. Niestety jedno z największych miast w Polsce stanęło przed ogromnym wyzwaniem, prace trwają.

Wiadomości pojawiły się na Twitterze Radia Zet. Niestety jedno z największych polskich miast boryka się z ogromną awarią, a jej skutki odczuwalne będą najprawdopodobniej w całym kraju. Służby podejmują wszelkie kroki mające na celu zlikwidowanie utrudnień, lecz dziś należy liczyć się z ogromnymi utrudnieniami. Wiemy co się stało.

Przekazano wiadomości na temat ogromnej awarii

Wiadomości na temat awarii w Poznaniu obiegły media. Niestety stolica Wielkopolski boryka się obecnie z trudnym problemem i każda minuta sprawia, iż w reszcie kraju odnotowywane są utrudnienia. Polacy na pewno nie będą zadowoleni z tych informacji, jednak nikt nie mógł przewidzieć tej sytuacji. Po awarii w oczyszczalni "Czajka" w Warszawie, kolejne duże miasto w kraju zmaga się z problemami. Chociaż mowa o zupełnie innym typie problemu, to nie ulega wątpliwości, iż jest on prawie tak samo trudny do rozwiązania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Poznań: awaria systemu sterowania ruchem kolejowym

Radio Zet przekazało wiadomości, iż na stacji Poznań Główny doszło do poważnej awarii systemu sterowania ruchem kolejowym. Pociągi nie mogą wjechać na stację, ani z niej wyjechać. Sytuacja jest poważna, gdyż Poznań Główny to miejsce wielu przesiadek i krzyżowania się popularnych tras kolejowych. To właśnie tam do składów doczepiane są wagony jadące m.in. ze Szczecina czy Zielonej Góry. Wielu pasażerów może mieć dziś problem z dotarciem w wyznaczone miejsce na czas. Utrudnienia są ogromne i rzutować będą na ruch pociągów w skali całego kraju. Niestety wiadomości jakie przekazano nie są najlepsze, a informacje na temat ewentualnego czasu trwania utrudnień również nie są pocieszające.

Dzisiaj grzeje: 1. Naprawdę smutna informacja dotarła do mediów. Nie żyje Kubuś, wszyscy mieli nadzieję, że wygra
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Ogromna strata, tysiące fanów w żałobie. Nie żyje artysta uwielbiany na całym świecie

Radio Zet przekazało wiadomości na temat poważnej awarii w Poznaniu

Awaria systemu sterowania ruchem kolejowym na stacji Poznań Główny poważnie utrudnia ruch pociągów na jednych z najbardziej popularnych tras kolejowych w kraju. Chociaż odpowiednie służby niezwłocznie zaczęły pracę nad znalezieniem usterki, media przekazują, iż nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Mogą one potrwać zaledwie kilkadziesiąt minut lub nawet godziny. Dla wszystkich planujących dziś podróże nie są to dobre wiadomości. Warto na bieżąco śledzić komunikaty wydawane przez PKP.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwielbiany program grupy TVN żegna kolejne gwiazdy. Co się stało?
  2. Otworzył wojskową konserwę z 1900 roku. Zawartość zwaliła go z nóg [wideo]
  3. Tadeusz Rydzyk ukrywał prywatny swój sekret przez dziesiątki lat. W końcu wyszła na jaw
  4. Nadchodzi przełomowa zmiana ws. obowiązku noszenia maseczek? Media dotarły do poufnych informacji
  5. Nikt nie spodziewał się lepszych informacji. Zacznie się już w weekend, niebywałe doniesienia
  6. Najlepsza na niepogodę surówka jesienna. Nic nie dodaje więcej sił witalnych, prawdziwa pychota

Źródło: Twitter / Radio Zet News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News