Podwójnie przygnębiające wieści z Warszawy. Gdy dowiedziała się, że jej córka nie żyje wyszła na balkon i niestety skoczyła

Podwójnie przygnębiające wieści z Warszawy. Gdy dowiedziała się, że jej córka nie żyje wyszła na balkon i niestety skoczyła Źródło: Fot. Klaudia Magdalena Sitnik

Wiadomości płynące prosto z Warszawy zasmucą każdego. Rodzinna tragedia rozegrała się na Bemowie. Mama nie mogła poradzić sobie ze śmiercią ukochanej córki, dlatego postawiła na trudną decyzję - odważyła się skoczyć z balkonu własnego mieszkania.

Wiadomości z Warszawy przepełnione są smutkiem, łzami i tragedią matki. Wydarzenia, jakie rozegrały się na Bemowie, jeszcze długo zostaną w pamięci mieszkańców. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że śmierć niewinnej kobiety była impulsem do podjęcia bolesnej decyzji jej matki.

Wiadomości udzielone przez serwis Warszawa W Pigułce są przerażające

Jak donosi serwis Warszawa W Pigułce, córka kobiety zginęła 7 września przez kompletny przypadek. Wracała z zakupów i czekała na zielone światło tuż przy przejściu dla pieszych. Niestety, chwilę później na skrzyżowaniu ulic Człuchowskiej i Świetlików na Bemowie miała miejsce kolizja, która zakończyła życie pieszej. O 17:45 skręcający w lewo Saab uderzył na skrzyżowaniu w prawidłowo jadące elektryczne BMW.

Kierowca BMW nie dał rady zapanować nad pojazdem, wskutek czego zjechał z jezdni i z całej siły wjechał w stojącą przy przejściu na pieszych 49-letnią Warszawiankę. Niestety w starciu z autem nie miała żadnych szans. Obecni na miejscu świadkowie starali się udzielić jej pierwszej pomocy oraz wezwali karetkę pogotowia. Poszkodowana umarła w szpitalu wskutek odniesionych obrażeń.

Mama zmarłej kobiety wyskoczyła z okna. Ciężar straty był zbyt mocny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

49-latka umarła zaledwie kilka godzin po wypadku. Kiedy jej mama dowiedziała się o tym, co się stało, wpadła w prawdziwą rozpacz. Do samego końca miała nadzieję, że lekarzom uda się uratować życie jej ukochanego dziecka. Pod wpływem złych wiadomości, stresu, nerwów i rozpaczy postanowiła skoczyć w godzinach nocnych z 5. piętra bloku przy ulicy Szeligowskiej na Bemowie.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Starszej kobiety nie udało się uratować, zginęła na miejscu. Miała jeszcze dwóch synów, w tym jednego nieletniego. Teraz chłopcy zostali sami. Obiema sprawami zajęła się już prokuratura.

- W sobotę o godz. 21:05 otrzymaliśmy zgłoszenie, że 74-letnia kobieta najprawdopodobniej sama wyskoczyła z 5. piętra wieżowca. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora - poinformowała dziennikarzy Marta Sulowska, oficer prasowa komendanta rejonowego policji Warszawa IV.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

Źródło: Warszawa w pigułce

Następny artykuł