Tragiczny początek niedzieli na północy Polski. Czołowe zderzenie autobusów, wielu rannych

Tragiczny początek niedzieli na północy Polski. Czołowe zderzenie autobusów, wielu rannych Źródło: screen tvn24.pl

Wiadomości o koszmarnym wypadku, który miał miejsce w Bydgoszczy obiegają cały nasz kraj. Dla 12 osób niedziela rozpoczęła się wprost tragicznie.

Wiadomości o wypadku, który miał miejsce w Bydgoszczy, obiegają cały polski Internet. Czołowe zderzenie dwóch autobusów komunikacji miejskiej miało miejsce około godziny 2 w nocy przy ulicy Bernardyńskiej. Łącznie w wypadku rannych zostało 12 osób, które zostały oddane pod opiekę lekarzy. Jak na razie policja bada przyczyny tego koszmarnego wypadku, który miał miejsce tej nocy.

Na ulicy Bernardyńskiej obecnie trwają prace remontowe, przez które na jednym z odcinków drogi jest przewężenie. To właśnie tam nastąpiło zderzenie dwóch autobusów. Wiele osób uważa, że przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przez jednego z kierowców.

Wiadomości o tragicznym wypadku w Bydgoszczy

W mediach społecznościowych, jak i w polskich mediach pojawia się coraz więcej przerażających zdjęć po nocnej czołówce dwóch autobusów miejskich, do której doszło w Bydgoszczy. Na szczęście większość pasażerów wyszła z tego bez szwanku, a u innych wystąpiły jedynie otarcia i stłuczenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety kierowcy pojazdów nie mieli już tule szczęścia. Zostali oni uwięzieni w swoich autobusach i strażacy musieli przecinać karoserię, aby móc i uwolnić. Dodatkowo doznali poważnych urazów nóg. Po uwolnieniu z metalowych kleszczy zostali przetransportowani do szpitala, gdzie zajęli się nimi lekarze.

Niestety na naszych drogach wciąż dochodzi do całej masy wypadków, a wręcz jesteśmy w czołówce krajów europejskich, jeżeli chodzi o ten niechlubny ranking. Często jest to wywołane naszą bezmyślnością i brakiem wyobraźni, ponieważ każdy z kierowców już nie raz w swoim życiu był świadkiem niebezpiecznego zachowania na drodze, a w internecie krążą setki nagrań, które wywołują strach nawet podczas ich oglądania.

Jednak kierowcy ZTM odpowiedzialni są nie tylko za siebie, ale również za niekiedy dziesiątki pasażerów, którzy podróżują ich autobusem. Dlatego powinni zachowywać szczególna ostrożność zwłaszcza nocą. Na szczęście w tym wypadku nie doszło do najgorszego, ale pasażerowie i tak musieli być porządnie wystraszeni całą sprawą. 

  1. Roksana Węgiel OSZALAŁA?! 14-letnia gwiazda oznajmiła coś tak przerażającego, że do tej pory nie możemy się pozbierać. Jej rówieśnicy będą WŚCIEKLI!
  2. Dorota Wellman w rozbieranej sesji! Gwiazda TVN pokazała wszystko. Fani osłupieli na ten widok!
  3. Aktor grający Paździocha w "Kiepskich" latami ukrywał zdumiewającą prawdę przed mediami. Kim jest syn gwiazdora Polsatu Eryk?
  4. W wesołym miasteczku doszło do tragicznego wypadku. Polsat: 13-latka walczy o życie
  5. Miał się rozpłakać? Gdy wielki polski artysta, 85-letni Jan Kobuszewski, poznał kwotę emerytury, machnął na ZUS ręką
  6. Różnica wysokości emerytury Rynkowskiego i Wałęsy to przepaść. Mocne zaskoczenie

źródło: TVN 24

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu