Wiadomości nagła śmierć
pxfuel.com Creative Commons Zero - CC0
Klaudia Bochenek - 9 Maja 2020

Smutne wiadomości obiegły media. Nagła śmierć zabolała wszystkich mieszkańców, rodzina jest zrozpaczona

Wiadomości o nagłej śmierci zdruzgotały nie tylko rodzinę, ale również wszystkich znajomych młodej kobiety oraz mieszkańców jej rodzinnej miejscowości. Dziewczyna zmarła kilka tygodni po swoich 18. urodzinach. Zdaniem bliskich była okazem zdrowia i nie miała żadnych większych problemów.

Smutne wiadomości napływają do mediów już od wczorajszego popołudnia. Niestety, śmierć nastolatki jest już potwierdzona, w sprawie pojawiają się niejasności.

Wiadomości o jej tajemniczej śmierci wstrząsnęły sportowym światkiem

Śmierć 18-latki wstrząsnęła wszystkimi. Johanna Bassani nie miała żadnych problemów zdrowotnych, mało tego: była utalentowaną sportsmenką. 18-latka zmarła 5 maja, a przyczyna zgonu nie została podana do wiadomości publicznej. Niektóre media nieoficjalnie podają, że dziewczyna popełniła samobójstwo w związku z ogromną presję związaną z rozwojem jej sportowej kariery. Johanna Bassani specjalizowała się w kombinacji norweskiej, a na swoim koncie miała wiele pucharów i medali.

Obrazek skutecznym psychotestemWyjątkowo skuteczny psychotest. Spójrz na obrazek i odpowiedz na proste pytanie, cała prawda wyjdzie na jawCzytaj dalej

- Jesteśmy zszokowani i głęboko poruszeni po otrzymaniu wiadomości o śmieci naszej zawodniczki Johanny Bassani. Kierujemy najgłębsze wyrazy współczucia do jej rodziny i wszystkich, którzy byli blisko Johanny. Spoczywaj w pokoju. Wraz z Johanną, która pasjonowała się sportem i przyrodą, rodzina narciarska, a zwłaszcza kobiecy zespół kombinacji norweskiej, straciła serdeczną i lubianą koleżankę z drużyny - napisała na Facebooku Austriacka Federacja Narciarska (OESV).

Na koncie posiadała wiele mistrzowskich osiągnięć

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KobietaKobieta chora na nowotwór wzięła ślub w szpitalu. Następnego dnia jej męża spotkała największa tragediaCzytaj dalej

2020 rok był dla niej obfitujący w nagrody. Johanna Bassani zdołała wywalczyć srebrny medal zimowych igrzysk olimpijskich młodzieży w sztafecie mieszanej. Austriacy dopingowali dziewczynie - mimo tak młodego wieku stanęła aż 4 razy na podium Alpen Cup, dwukrotnie zajęła 6. miejsce w Pucharze Kontynentalnym, a w mistrzostwach świata jurorów zajęła 15. miejsce.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagła decyzja ministerstwa, w przyszłym tygodniu zniosą ważny zakaz? Jest jeden warunek
2. Poszukiwania zakończone, ciało znaleziono w rzece. Spełnił się najczarniejszy scenariusz

18-latka odnosiła sukcesy w klubie UVB Hinzenbach, była też członkinią kadry narodowej i częścią austriackiej drużyny na sezon 2020/2021. Austriacka Federacja Narciarska okrzyknęła ją jedną z najlepszych zawodniczek w kombinacji norweskiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jedzenie jednego jajka dziennie może przynieść zaskakujące efekty. Nie obawiaj się włączyć go do swojej diety
  2. Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, kochały go miliony na całym świecie
  3. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Miał zaledwie 46 lat
  4. Syn zakopał sparaliżowaną matkę, wrócił do domu i poszedł spać. 3 dni później otworzył drzwi i zaniemówił
  5. Po latach na jaw wyszło, jakim tatą był Zbigniew Wodecki. Ciężko powstrzymać łzy
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

InformacjeDramatyczne informacje ws. Kacperka, nikt o nich nie mówi. Ujawniono bardzo przykre szczegółyCzytaj dalej

Źródło: Fakt, web24.news

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News