wiadomości radiowóz nie żyje
Lubuska Policja
Joanna Szwalikowska - 8 Listopada 2020

Na miejscu karetka i policyjne radiowozy. Kiedy dowiedzieli się, co jest w mieszkaniu, zamarli

Wstrząsające wiadomości właśnie obiegły całą Polskę. Doszło do ogromnej tragedii. Kiedy odkryto, co znajdowało się w mieszkaniu, wszyscy zamarli.

Dramatyczne wiadomości z kraju. Na miejscu pojawiła się karetka oraz wozy policyjne. Kiedy odkryli, co znajdowało się w jednym z mieszkań, zamarli. Nie mogli uwierzyć w to, co się stało.

Na miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieNa miejscu ratownicy, strażacy i wozy bojowe, służby szukają ludzi. Katastrofa w dużym polskim mieścieCzytaj dalej

Dramatyczne wiadomości z kraju. Tragiczne znalezisko w jednym z mieszkań

W jednym z mieszkań w Stalowej Woli dokonano tragicznego odkrycia, donosił portal korso24.pl. W lokalu zostały znalezione zwłoki dwóch mężczyzn. Na miejsce natychmiast przyjechały służby i zajęły się sprawą.

Według doniesień lokalnych mediów, w mieszkaniu miała się znajdować również córka jednego ze zmarłych mężczyzn. Zdołała jednak opuścić je zanim na miejscu pojawiły się karetki oraz policja.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

W niedzielę 8 listopada w jednym z mieszkań znajdujących się przy ulicy 1-go Sierpnia 11 w Stalowej Woli zostały odnalezione zwłoki dwóch mężczyzn, przekazał między innymi portal stalowka.net. Zmarły mężczyźni byli w wieku 62 oraz 70 lat.

Jak donoszą lokalne media, mężczyźni mieli wcześniej spożywać razem alkohol oraz oglądać telewizję. Sprawą ich śmierci zajęła się obecnie prokuratura, która dokłada wszelkich starań, by wyjaśnić wszelkie okoliczności oraz bezpośrednią przyczynę zgonów obydwu mężczyzn.

Pogotowie miało pojawić się na miejscu na wezwanie jednej z sąsiadek, która powiadomiła, że mężczyźni przebywający w mieszkaniu, nie dają żadnych oznak życia. Na miejsce natychmiast skierowano ratowników medycznych. Niestety, po ich przyjeździe okazało się, że żadnego nie da się już uratować.

Zwłoki dwóch mężczyzn zostały odnalezione w jednym z mieszkań w Stalowej Woli. Według ustaleń lokalnych mediów, na miejscu miała znajdować się córka jednego z mężczyzn. Miała ona jednak uciec jeszcze przed przyjazdem służb.

Dzisiaj grzeje:

1. Podczas pogrzebu usłyszeli płacz i dziwne dźwięki z trumny. Kiedy otworzyli wieko, zamarli, natychmiast podjęli decyzję

2. Małgorzata Foremniak drży o syna, wszystko miało być zupełnie inaczej. Adoptowała go podczas drugiego małżeństwa

3. Wspaniałe wieści dla emerytów. Dostaną dodatkowe pieniądze, wiemy kiedy

Wstępne ustalenia na temat śmierci mężczyzn wskazują, iż jeden ze stalowolan miał prawdopodobnie umrzeć w nocy z soboty na niedzielę. Drugi natomiast zmarł w niedzielę przed południem.

Sprawą zajęła się już Prokuratura Rejonowa oraz Komenda Powiatowa Policji w Stalowej Woli. Zajmą się oni ustaleniem okoliczności śmierci obydwu mężczyzn, a także dokładnej przyczyny zgonu.

Jak informuje portal nowiny24.pl, mężczyźni bardzo nadużywali alkoholu. Z relacji mieszkańców wynika, że bardzo często był to wyroby alkoholowe niewiadomego pochodzenia. Policjanci zabezpieczyli już ślady, a także przesłuchali świadków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pies czuwał przez 2 dni przy zranionej suczce, która nie mogła wstać z torów. Gdy nadjechał pociąg, stała się niewiarygodna rzecz
  2. Niesamowite, jak będzie wyglądał Stadion Śląski podczas meczów reprezentacji. Mamy zdjęcie, piękny widok
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Znaleźli szczątki dinozaura na niewłaściwym kontynencie. Historyczna zagadka, naukowcy są w kropce
  7. Urodziła się bez nóg, a dziś dokonuje niemożliwego. Przedstawiamy kobietę, której historia jest gotowym scenariuszem filmowym
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Radio Zet, Nowiny 24, Korso 24 PL, Stalowka NET

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News