Tragiczne wiadomości, nie żyje słynny bokser. Zginął w strasznym wypadku, nagrały go miejskie kamery

Tragiczne wiadomości, nie żyje słynny bokser. Zginął w strasznym wypadku, nagrały go miejskie kamery Źródło: Twitter / aleginart

Wiadomości o śmierci legendarnego boksera zasmuciły wszystkich fanów sportu. Zginął w tragicznym wypadku drogowym, wszystko zarejestrowały miejskie kamery. Nagranie trafiło do sieci.

Wiadomości o wypadku słynnego boksera zasmuciły fanów pięściarstwa na całym świecie. Zginał tragicznie w okropnym wypadku samochodowym. Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Film trafił do internetu, bokser nie miał szans na przeżycie.

Wiadomości o tragicznym wypadku obiegły światowe media

Do wypadku doszło w godzinach porannych. Kamery monitoringu miejskiego w miejscowości Tigre w Argentynie zarejestrowały moment zderzenia. Wszystko trwało kilka sekund. Na nagraniu widać, jak samochód pędzi z olbrzymią prędkością. Nagle, z niewiadomych przyczyn, wjeżdża w krawężnik i wpada na słup, który stał tuż przy drodze. Siła uderzenia była ogromna, auto zostało zupełnie zgniecione, a ze środka prawdopodobnie wypada ofiara wypadku. Nie wiadomo, dlaczego kierujący pojazdem stracił nad nim panowanie. Sprawę bada miejscowa policja, trwa ustalanie szczegółów zdarzenia.

Wiadomości o śmierci boksera zasmuciły licznych fanów słynnego sportowca

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że na miejscu pasażera siedział Leonardo Javier Gonzalez. 44-letni mężczyzna był słynnym bokserem. Zmarł na miejscu z powodu odniesionych obrażeń. Prędkość samochodu była ogromna, miał minimalne szanse na przeżycie tego tragicznego zderzenia. Fani sportowca są w szoku, wiadomość wstrząsnęła całym światem. Kierowca pojazdu miał więcej szczęścia, niż sportowiec. W bardzo ciężkim stanie trafił do lokalnego szpitala.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

To nie jedyny bokser, który w ostatnim czasie był uczestnikiem wypadku drogowego. Jak podało "The Sun", kilka tygodni wcześniej śmierci cudem uniknął Errol Spencer. Sportowiec nie miał zapiętego pasa i przy ogromnej prędkości wypadł ze swojego Ferrari. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Przyszła na badanie USG. Lekarz prawie zemdlał, gdy zobaczył, co ma w brzuchu
  3. Oszałamiającą urodę odziedziczyła po najprzystojniejszym Polaku i zjawiskowej mamie. Córka Bogusława Lindy wygląda jak milion dolarów
  4. Niesamowite, ale jest młodszy od Dominiki Tajner o 40 lat. Była żona Wiśniewskiego od razu go pokochała
  5. Zgwałcił i zamordował setki kobiet. Mimo tego znalazła się młoda kobieta, która wzięła z nim ślub i urodziła mu dzieci

źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News