Wiadomości, nie żyje Anna
unsplash.com Kyle
Weronika Wasiak - 8 Października 2020

Otrzymaliśmy koszmarną wiadomość. Anna zginęła w wypadku samochodowym, wielu Polaków jest zdruzgotanych

Przygnębiające wiadomości właśnie przedostały się do mediów. Anna zginęła w wypadku samochodowym. Nikt nie mógł przewidzieć, że dojdzie do takiej tragedii.

Możliwie najgorsze wiadomości dotarły do Polaków. Anna była wspaniałą kobietą i z całą pewnością nie zasłużyła na tak dramatyczny los. Informacja w sprawie jej śmierci, a także przekazywane szczegóły, wielu pogrążyły w głębokiej rozpaczy. Nie mieści się w głowie, że spotkało ją coś tak potwornego.

Zenek Martyniuk sąsiedzi fatalna sytuacjaSąsiedzi Martyniuków ujawnili, co wyrabia się w ich domu. Sytuacja jest bardziej niż fatalnaCzytaj dalej

Anna zginęła w wypadku samochodowym. Przygnębiające wiadomości dotarły do mediów

Jak donosi serwis "24tp", Anna Pęksa, była dyrektorka zakopiańskiej „Budowlanki” i naczelniczka Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w starostwie powiatowym w Zakopanem, zginęła w wypadku samochodowym. Wciąż jednak nie pojawiło się więcej informacji w sprawie tragicznego w skutkach zdarzenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŚlubTeściowa dała zięciowi na ślubie karteczkę. Kiedy umarła, zdradził żonie jej zapierającą dech treśćCzytaj dalej

Pęksa miała 72 lata. Była absolwentką Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, a tuż po studiach została tam pracownikiem naukowym. Od 1973 roku była nauczycielką, wicedyrektorką, a następnie została dyrektorką Zespołu Szkół Budowlanych im. dra Wł. Matlakowskiego w Zakopanem. Z kolei w latach 1995–2003 pracowała w Kuratorium Oświaty na stanowisku wizytatora szkół z terenu powiatów nowotarskiego i tatrzańskiego.

Dzisiaj grzeje:

1. Ważny apel, mówi się o zamknięciu cmentarzy. Ministerstwo zabrało głos

2. Ważne: Masz konto w banku? Uważaj, musimy przygotować się na najgorsze, Polacy będą zdruzgotani

3. Doniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodziny

72-latka była wspaniałym i cenionym człowiekiem. Każdy, kto miał okazję z nią współpracować, teraz ciepło wspomina ten czas, przyznając, że Anna zawsze była pełna pasji i zdeterminowana do działania. Wszystkie przeciwności losu traktowała jak wyzwania. Krewni i przyjaciele pogrążyli się w głębokim smutku. Nikt nie był gotów, że ta odejdzie tak szybko, a co gorsza, w tak potwornych okolicznościach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bogumiła Wander musiała sprzedać 280-metrową willę, bo miała zbyt niskie świadczenie emerytalne. "Nasze dwie emerytury nie wystarczają na utrzymanie domu”
  2. Żona Kamila Grosickiego to prawdziwa torpeda. Co za piękność, piłkarzowi może zazdrościć każdy Polak (FOTO)
  3. Jolanta Kwaśniewska zmieniła się nie do poznania. Przeszła fenomenalną metamorfozę
  4. Klienci dużego banku w Polsce mogą stracić oszczędności. Pieniądze znikają z kont, wydano komunikat
  5. Ciężko chora 27-latka błaga o pomoc, lekarze odmawiają leczenia. Pokazała rozpaczliwe wiadomości
  6. Jak Sekielski tak szybko schudł? Ujawnił oszałamiającą recepturę na zupę z buraka, ma prozdrowotne właściwości

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: 24tp

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News