Wybuch na południu Polski. 6 osób poszkodowanych, wielka akcja służb z użyciem helikopterów

Wybuch na południu Polski. 6 osób poszkodowanych, wielka akcja służb z użyciem helikopterów Źródło: .

Wiadomości płynące wprost ze Śląska nie są zbyt pozytywne. Niedaleko czeskiej granicy miał miejsce ogromny wybuch. Eksplozja o wielkiej sile spowodowała, że aż 6 osób jest poszkodowanych. Na miejsce zjeżdżają się wszystkie dostępne okoliczne służby.

Dramatyczne wiadomości ze Śląska - trwa walka z czasem. Tuż przy granicy z południowymi sąsiadami powietrze przeszyła ogromna eksplozja. 6 osób, które przebywały na miejscu zostały ranne. Stan kilku z nich nie jest zbyt zadowalający.

Wiadomości ze Śląska - eksplodował niewybuch

Przy ulicy Leśnej w Kuźni Raciborskiej powietrze przeszył ogromny huk, a potem krzyk. Mieszkańcy wyszli z domów - wydawało się, że wybuchła butla z gazem, jednak mylili się w swoich osądach. Okazało się, że ogromne zniszczenia spowodował niewybuch, przy którym pracowali saperzy.

Jak podaje portal nowiny.pl, zaledwie trzy dni temu znaleziono w okolicy ulicy Leśnej niewybuch. Zabezpieczono go odpowiednio i czekano na przyjazd doświadczonych saperów, aby usunąć zagrożenie z okolicy - mogło dojść do strasznego wypadku z udziałem dzieci. Ich popołudniową pracę przerwał huk.

Na miejsce przyjechały wszystkie dostępne jednostki oraz śmigłowce LPR

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z relacji obecnych na miejscu dziennikarzy i świadków wiadomo, że niewybuchem zajmowało się 6 doświadczonych saperów. Stan dwóch z nich nie jest zbyt dobry - ich obrażenia są poważne do tego stopnia, że zostali zabrani do pobliskich szpitali śmigłowcami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono całą prawdę o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał 

2. Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

Na miejscu zjawiły się 3 jednostki Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, kilka zastępów strażaków, pogotowie oraz policja. Na tę chwilę nie wiadomo czy stan mocniej poszkodowanych zagraża życiu czy jest już stabilny - trwa walka z czasem. Sprawie bliżej przyjrzy się policja oraz wojsko.

AKTUALIZACJA:

Jak podaje portal RMF24, dwóch najbardziej poszkodowanych saperów nie żyje: ponieśli śmierć na miejscu. Cztery pozostałe osoby znajdują się w szpitalu. Wiadomo także, że wybuchło pięć sztuk pocisków artyleryjskich - potwierdził to Marek Pawlak z Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz porzuci przesyłkę. ZAPŁACISZ Ty, a grozi nawet sąd
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Znany kucharz podzielił się prostym sposobem na krojenie cebuli. Dzięki niemu nigdy więcej nie uronisz łez
  4. 27-letnia kobieta została brutalnie zgwałcona. Działanie, które po tym podjęła, zszokowało wszystkich
  5. Każdy kierowca musi to wiedzieć. Oszuści wyłudzają pieniądze metodą "na lusterko", nie daj się nabrać

Źródło: RMF24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News