Wiadomości z Polski
Pikio.pl
Monika Majko - 7 Października 2020

Ministerstwo właśnie zabrało głos. Chodzi o zamknięcie wszystkich szkół, wiadomość dociera do kolejnych Polaków

Wiadomości o ponownym zamknięciu szkół pojawiły się w sieci, Ministerstwo Edukacji Narodowej zabrało głos w tej sprawie. W oficjalnym komunikacie przekazano najnowsze ustalenia w sprawie zdalnej edukacji w kraju. Wszystko po tym, jak do sieci trafiła nieprawdziwa grafika sugerująca wielkie zmiany dla uczniów.

Wiadomości o ponownym przejściu szkół w tryb zdalnego nauczania w całym kraju obiegły internet. Autorem wiadomości miało być rzekomo MEN, tak jednak nie było. Ministerstwo Edukacji Narodowej skomentowało niepokojące doniesienia. Na oficjalnym profilu resortu na facebooku pojawiło się oficjalne oświadczenie.

Wiadomości o zamknięciu szkół obiegły krajowe media

W związku z rekordowym przyrostem dobowym nowych przypadków zakażeń koronawirusem na terenie naszego kraju, w internecie pojawiła się niepokojąca informacja. Jej treść wskazuje, że polski rząd miałby ponownie zdecydować o przeniesieniu szkół w tryb nauczania zdalnego. Uczniowie mieliby rozpocząć taką naukę od 20 października. Jak potwierdziło ministerstwo, grafika przedstawia nieprawdziwą treść.

Ewa Drzyzga, przygnębiające informacjeDoniesienia mediów są bardzo przykre. Ewa Drzyzga zdruzgotana, nieoficjalne przecieki dotyczą jej rodzinyCzytaj dalej

- Funkcjonowanie szkół i placówek oświatowych dnia 20 października 2020 zostaje zawieszona z powodu powstania nowych ognisk koronawirusa. Zawieszenie potrwa do końca pandemii w państwie. Oficjalnie na jutrzejszej konferencji zostanie ogłoszona ta informacja - można przeczytać w spreparowanym komunikacie, który od jakiegoś czasu krąży w sieci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Ministerstwo Edukacji Narodowej zdementowało wiadomości o przejściu szkół w tryb zdalnego nauczania

Ministerstwo odniosło się do informacji krążących w sieci. Resort edukacji zdementował plotki, publikując za swoim Facebooku oficjalny komunikat w tej sprawie.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie się zaczęło, wielki chaos. Blokady na drogach, ogromne utrudnienia w ruchu, w akcji policja

2. Pilne: Znaleziono ciało. Na miejscu są już lekarz i prokurator

3. Dziś ponad 3 tysiące zarażeń koronawirusem. Pękła bariera, której każdy się obawiał

- Dementujemy! Nie ma decyzji, aby od 20 października zawiesić wszystkie zajęcia stacjonarne w szkołach. Blisko 99 proc. szkół i placówek w Polsce pracuje stacjonarnie. Tylko w około 1 proc. prowadzone jest nauczanie zdalne lub mieszane. Ta grafika to #fakenews - poinformowano na oficjalnym profilu MEN na Facebooku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy to się wydarzyło naprawdę? TVP Info przebiło kolejną granicę, aż trudno uwierzyć
  2. Wszystkie auta Andrzeja Gołoty. Jeden samochód w kolekcji pięściarza zaskakuje szczególnie
  3. Zmiany na Wszystkich Świętych. Minister właśnie ogłosił, jakie obostrzenia zostaną wprowadzone
  4. Na miejscu straż, karetki, z samochodu nic nie zostało. Nie żyje 5 osób, wśród ofiar mogą być Polacy
  5. Szef WHO przekazał niebywałe informacje. Fantastyczna nowina ws. koronawirusa
  6. Udające się 100 na 100 razy ciasto bez pieczenia. Żadne inne mu nie dorównuje, smakuje bajecznie

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News