Zorganizowana akcja policji, na miejscu działają wyspecjalizowane służby. Sparaliżowana kluczowa część miasta

Zorganizowana akcja policji, na miejscu działają wyspecjalizowane służby. Sparaliżowana kluczowa część miasta Źródło: Jakub Kaminski/East News

Wiadomości obiegły krajowe media, na miejsce zdarzenia wezwano specjalistyczne jednostki. Trwa akcja służb, sparaliżowane jest centrum dużego polskiego miasta na południu kraju.

Wiadomości z południa Polski obiegły krajowe media, sparaliżowana jest kluczowa część dużego polskiego miasta. Na miejscu trwa akcja służb, policjanci oczekują na przybycie specjalistycznych jednostek. Zatrzymano podejrzanego mężczyznę i zabezpieczono potencjalny materiał wybuchowy.

Wiadomości obiegły media, policjanci zatrzymali podejrzanego mężczyznę

W centrum Wrocławia trwa policyjna akcja, aktualnie funkcjonariusze oczekują na przybycie pirotechników. Wszystko przez mężczyznę, który pojawił się przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji przy Podwalu. Policjanci podejrzewali, że w reklamówce, którą miał przy sobie, przenosił materiały wybuchowe.

- Policjanci przed budynkiem komendy wojewódzkiej zatrzymali mężczyznę niosącego reklamówkę, w której, jak podejrzewają, mogą być materiały niebezpieczne - przekazał Łukasz Dutkowiak z policji w rozmowie z portalem GazetaWroclawska.pl.

Policjanci podejrzewają, że mężczyzna przenosił w reklamówce bombę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak ustalił reporter portalu GazetaWroclawska.pl, w reklamówce mężczyzny znajdowało się nietypowe urządzenie elektroniczne z migającymi diodami. Przechodzeń został zatrzymany przez policjantów, a zawartość reklamówki dokładnie obejrzana. Funkcjonariusze wyjęli urządzenie z torby i zabezpieczyli na chodniku.

Dzisiaj grzeje: 1. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

Na miejscu, ok. 18:00, pojawili się pirotechnicy ze specjalistycznym robotem, wcześniej wrocławskie Podwale zostało zamknięte dla ruchu. Akcja służb prawdopodobnie potrwa do 20:00, godzina może jednak ulec zmianie. W zamkniętej strefie nie poruszają się również pojazdy MPK, przygotowano specjalne objazdy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieprawdopodobna wpadka dziennikarki TVP 1 na żywo. Aż trudno uwierzyć
  2. Mumia przemówiła. Archeologowie odtworzyli głos człowieka sprzed 3 tysięcy lat
  3. Od 15 września ruszą wielkie zmiany w całej Polsce. Lekarze biją na alarm, będzie źle
  4. Media właśnie obiegło potwierdzenie. Uczniowie przechodzą na nauczanie zdalne, sytuacja w placówce wymknęła się spod kontroli
  5. Nikt nie wiedział, widzowie oniemieli. Szczena z "Chłopaków do wzięcia" przyznał się przed kamerą, bardzo wstydliwy sekret
  6. Nie wiesz, ile tracisz, pozbywając się liści z kalafiora. Już nigdy więcej ich nie wyrzucisz

Źródło: Gazeta Wrocłwaska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News