Dramatyczny film z wybuchu w Bytomiu. Chwilę po było słychać przeraźliwe krzyki

Dramatyczny film z wybuchu w Bytomiu. Chwilę po było słychać przeraźliwe krzyki Źródło: screen/youtube.com/ krejwas1920

Wiadomości napływające od wczoraj z Bytomia elektryzują polską opinię publiczną. Po wybuchu gazu w kamienicy mieszkalnej opublikowano nagranie z miejsca tragedii, w którym nie brakuje scen rodem z kina sensacyjnego. Przeraźliwe krzyki są jednym ze świadectw tego, jak dramatyczne sceny rozegrały się wczoraj w znanym, śląskim mieście.

Wiadomości wszystkich stacji telewizyjnych w Polsce skupiły się wczoraj na Bytomiu. Przerażający wybuch gazu w kamienicy mieszkalnej zwrócił uwagę wszystkich mieszkańców kraju. Tragedia, w trakcie której zmarły trzy osoby, została zarejestrowana. Tak mrożących krew w żyłach ujęć nie da się zapomnieć i są one najlepszym świadectwem tego, co rozegrało się wczoraj na ulicy Katowickiej.

Wiadomości z Bytomia są przerażające. Trzy osoby nie żyją

Do eksplozji gazu na ulicy Katowickiej doszło wczoraj w okolicach godzin popołudniowych. Mocna siła uderzenia, która odbiła się także na sąsiadujących kamienicach, wywołała ogień i ogromne zamieszanie. Jeden ze świadków zdarzenia postanowił nagrać to, co działo się przed blokiem, w którym doszło do tragicznych zdarzeń. To nagranie przejdzie do historii i będzie najlepszym świadectwem tego, w jakim niebezpieczeństwie znaleźli się mieszkańcy Bytomia. 

Na nagraniu umieszczonym na serwisie YouTube widzimy, jak kilka osób stłoczonych w ruinach w kamienicy krzyczy i błaga o pomoc. Ich przerażenie jest niemalże namacalne, a wśród głosów nie brakuje także pisków dzieci. Jedna z matek dzieci znajdujących się w centrum wybuchu podziękowała swoim sąsiadom za opiekę nad swoim synem, który tylko dzięki szybkiej reakcji sąsiadów uniknął śmierci.

- Chcę bardzo podziękować mężczyznom, którzy nie wahali się i z budynku przy ulicy Katowickiej uratowali mi syna z mieszkania na samej górze, bardzo wam dziękuję - napisała anonimowa internautka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tragedia wstrząsnęła całym Bytomiem

Nie da się ukryć, że śmierć trzech mieszkańców i rany poniesione przez czterech mieszkańców bloku to jedna z najbardziej tragicznych wiadomości, jakie ostatnimi czasy obiegły miasto. Patrząc na siłę uderzenia, ofiar i poszkodowanych eksplozji mogło być o wiele więcej.

- Siła uderzenia była tak duża, że uszkodziła okna w budynku naprzeciw - powiedział Wojciech Krawczyk, rzecznik bytomskiej straży pożarnej.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bracia Golec przeżyli TRAGEDIĘ. Do dziś nie pogodzili z TĄ wielką stratą. Przygotujcie chusteczki
  2. Finalista ''Mam Talent'' ma raka SERCA. Poprosił fanów o coś NIESAMOWITEGO. Będziecie płakać
  3. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  4. Była żona Cejrowskiego dodała szokujący wpis. W sieci rozpętała się burza, jakiej jeszcze nie było
  5. Mama wyznała, że spodziewa się 17-stego dziecka. Wtedy córka powiedziała coś, przez co wszyscy na chwilę zamarli
  6. Dziś z samego rana Polsat przekazał smutną informację. Nie żyje legendarny muzyk, którego kochały miliony
      

źródło: Na Temat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News