Łzy i płacz, okropne wiadomości. Nie żyje Eugeniusz Pieniążek

Łzy i płacz, okropne wiadomości. Nie żyje Eugeniusz Pieniążek Źródło: .

Smutne wiadomości obiegają media. Nikt nie był w stanie przewidzieć, że Eugeniusz Pieniążek odejdzie tak nagle. Łzy same cisną się do oczu.

Przykre wiadomości docierają do Polaków rodząc żal i niezrozumienie. Śmierć pilota wstrząsnęła opinią publiczną, która nie potrafi uwierzyć, że już nie ma go wśród nas. Choć wielu zapewne ma nadzieję, że doniesienia jeszcze okażą się nieprawdą, niestety wszystko zostało oficjalnie potwierdzone. 

Okropne wiadomości. Nie żyje Eugeniusz Pieniążek 

Znany polski pilot, konstruktor jednoosobowego samolotu Kukułka, ponadto prześladowany przez SB za kontakty ze Szwedami, Eugeniusz Pieniążek nie żyje. Warto wspomnieć, że urodzony w 1934 roku Pieniążek, po odmowie przyznania paszportu w 1971 zbudował samolot i uciekł nim z Polski, dzięki czemu usłyszał o nim cały kraj. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nikt nie spodziewał się, że Pieniążek odejdzie tak nagle, co wielu jego bliskim uniemożliwiło pożegnanie się, pozostawiając tym samym wielka pustkę. Pierwsze oficjalne informacje o jego śmierci pojawiły się na Twitterze użytkownika Piotra Czubana, który zamieścił czarno-białe zdjęcie pilota i opatrzył je krotką wiadomością o odejściu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy byliśmy oszukiwani? Wyciekły tragiczne dane dotyczące śmiertelności koronawirusa

2. Policja szuka mężczyzny podejrzanego o zabójstwo Dominika Sikory. Oto portret pamięciowy

Dotychczas nie pojawiło się zbyt wiele szczegółów zarówno o przyczynie zgonu, jak i planowanym pogrzebie. Nie jest zatem do końca pewne, czy Eugeniusz Pieniążek zmagał się z poważną chorobą, która przedwcześnie zabrała go z tego świata, czy też była to śmierć naturalna. Niewykluczone, że doniesienia o pochówku pojawią się w najbliższym czasie. Tymczasem w mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej kondolencji i słów przepełnionych żalem i niezrozumieniem, że tak wspaniały człowiek odszedł tak szybko. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rewolucyjny przepis na chleb w jajku lepszy niż pizza. Robi się w 3 minuty, dlaczego wcześniej nikt go polecał?
  2. Niemal każdy załapie się na wcześniejszą emeryturę. Nowy pomysł rządzących
  3. Roksana Węgiel przekazała kilka słów chorej Viki Gabor. Prawda o ich stosunkach wyszła na jaw
  4. Benedykt XVI w ciężkim stanie. Smutne, podjęto decyzję o jego dalszych losach
  5. Łzy same lecą. Romuald Lipko nie spełnił swojego ostatniego marzenia, zabrakło 7 dni

Źródło: twitter

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News