Przez lata był jedną z czołowych postaci "Wiadomości". Niestety, nie udało mu się pokonać nowotworu

Przez lata był jedną z czołowych postaci "Wiadomości". Niestety, nie udało mu się pokonać nowotworu Źródło: pikio.pl

Wiadomości telewizyjnej Jedynki były jego miejscem pracy przez wiele lat. Stacja przekazała dzisiaj smutne informacje o śmierci jednej z czołowych postaci telewizyjnego dziennika. Mężczyzna od sierpnia toczył zmagania z poważnym nowotworem, które niestety zakończyły się tragicznie.

Wiadomości podały bardzo smutną wiadomość. Dzisiaj zmarł czołowy pracownik stacji, który przez lata odpowiadał za wygląd i montaż dziennika. Jego śmierć jest nagła i nastąpiła po bardzo krótkiej walce z nowotworem mózgu. Cała telewizja publiczna jest pogrążona w żałobie po utracie swojego wieloletniego współpracownika.

Wiadomości TVP bez niego nie będą takie same. Czołowa postać stacji nie żyje

Osobą, która zakończyła dziś życie, jest Paweł Leszczak. Montażysta stacji, który przez lata pracował w TVP. W sierpniu tego roku dostał informację o glejaku. Choroba u pracownika TVP przebiegała bardzo szybko i boleśnie, a jego stan z dnia na dzień się pogarszał. Ten wyjątkowo niebezpieczny nowotwór jest jednym z najbardziej śmiertelnych. Tylko 50% chorych przeżywa pierwszy rok terapii. Dla Leszczaka los nie był tak łaskawy i zmarł on w wieku zaledwie 44 lat.

- Nie żyje nasz kolega - Paweł Leszczak. Przegrał walkę z rakiem. Śmiertelnego glejaka mózgu rozpoznano u niego na początku sierpnia - napisano na stronie internetowej stacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Świat mediów pogrążony w żałobie

Paweł Leszczak, który montował materiały w TVP, był dla stacji osobą nieocenioną, obdarzony wielką wrażliwością na montowany materiał. Sam przez kolegów nazywany był perfekcjonistą i stacja nie bała się mu powierzać swoich największych programów, takich jak dzienniki telewizyjne.

Dzisiaj grzeje: 1. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Śmierć Leszczaka powinna przypominać o regularnej profilaktyce. Mimo że glejak jest wyjątkowo dramatycznym nowotworem, to im szybciej się o nim dowiemy, tym większa istnieje szansa na jego wyleczenie. Niestety montażysta TVP dowiedział się za późno o komórkach rakowych wyniszczających jego organizm i zabrakło niestety czasu na ratunek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Od czwartku posypią się MANDATY. Drogówka nie będzie miała litości
  2. 22-letnia polska aktorka zabiła siebie i swojego ukochanego. Po latach wyszła na jaw smutna prawda o ich związku
  3. Zdobyła rozgłos dzięki najlepszym programom w TVN, przegrała ze śmiertelną chorobą. Stacja przekazała najsmutniejszą wiadomość
  4. Jeden z największych banków w Polsce wydał nagłe ostrzeżenie dla klientów. Mogą stracić swoje wszystkie pieniądze
  5. Tata odkrył powód śmierci żony, dziecka w jej brzuszku i trzech synków. Złamał mu serce

Źródło: Fakt

Następny artykuł