TVN przekazał wiadomości o pilnym ostrzeżeniu IMGW. Szczególnie zagrożone są 2 województwa, będzie bardzo niebezpiecznie

TVN przekazał wiadomości o pilnym ostrzeżeniu IMGW. Szczególnie zagrożone są 2 województwa, będzie bardzo niebezpiecznie Źródło: .

Wiadomości płynące z TVN nie są zbyt pocieszające - IMGW ostrzega przed środową aurą. Okazuje się, że wydano pilne ostrzeżenie, które dotyczy dwóch województw. Dzisiejszy dzień nie zapowiada się dobrze dla tych części kraju.

Wiadomości przekazane przez stację TVN bazują na przewidywaniach synoptyków i meteorologów - i nie są zadowalające. Okazuje się, że środa 6 listopada nie będzie przyjemna głównie dla 2 województw i kilku części Polski.

Wiadomości dotyczą głównie jednego regionu kraju

Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej skupili się nad analizą bieżącego tygodnia. Środa okazała się jednym z gorszych dni, a zbliżający się front zmusił meteorologów do wydania pilnego ostrzeżenia. Wydano żółte alerty pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami deszczu.

Po pięknej złotej polskiej jesieni nadszedł czas, by na własnej skórze poczuć, co oznacza prawdziwy listopad. Środa upłynie pod znakiem opadów deszczu, które nasilą się w dwóch województwach. Chodzi dokładnie o południowy wschód kraju. IMGW prognozuje opady o umiarkowanym i silnym natężeniu. W ciągu dnia może spaść od 30 do 40 litrów wody na metr kwadratowy. Muszą na siebie uważać mieszkańcy południowo-wschodniej Małopolski i południowego Podkarpacia.

Prognoza pogody na środę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

2019 rok nie jest zbyt łaskawy dla tych dwóch województw - sezon letni obfitował w liczne podtopienia. Teraz IMGW wystosował ostrzeżenia, które będą obowiązywać województwie małopolskim do godziny 10 w środę, a w województwie podkarpackim do godziny 12 w środę. Nie tylko tam aura będzie wręcz przytłaczająca. Dziś słońce zobaczą jedynie mieszkańcy Ziemi Łódzkiej oraz Dolnego i Górnego Śląska.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany raper popiera przemoc domową. Wyciekły obrzydliwe nagrania
2. Bardzo smutna wiadomość. Nie żyje mama czołowego ministra w rządzie PiS

Północ kraju oraz południowy wschód będą pokryte chmurami, z których będzie padał obfity deszcz. Temperatura wyniesie od 8 stopni Celsjusza na Pomorzu do 14 stopni na Dolnym Śląsku. Biomet w znaczącej części kraju - na południu i północy będzie mocno niekorzystny. Opady według przewidywań meteorologów powrócą pod koniec tygodnia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wejdą do twojego domu i nałożą WYSOKĄ GRZYWNĘ. Skontrolowali już tysiące Polaków
  2. Najsmutniejsze wiadomości o Beacie Tyszkiewicz! Fani są zdruzgotani
  3. Przez lata był jedną z czołowych postaci "Wiadomości". Niestety, nie udało mu się pokonać nowotworu
  4. Z ostatniej chwili: Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży! Jej mąż przekazał tę wiadomość na oczach milionów
  5. W polskim szpitalu urodziły się bliźniaki o różnym kolorze skóry. Ich mama wyjawiła mediom całą prawdę

Źródło: TVN

Następny artykuł