Nie żyje legendarny i kultowy muzyk. Straszne wiadomości doprowadzają do łez

Nie żyje legendarny i kultowy muzyk. Straszne wiadomości doprowadzają do łez Źródło: .

Przykre wiadomości pojawiły się w mediach. Jak możemy się dowiedzieć, nie żyje wybitny i uwielbiany przez miliony artysta. To wielka strata dla świata muzyki, z którą trudno się będzie pogodzić.

Smutne wiadomości docierają do Polaków i zapierają dech w piersiach. Chyba nikt nie był w stanie przewidzieć, że tak nagle będziemy zmuszeni pożegnać wielką gwiazdę. Przez lata kariery zjednał sobie prawdziwą rzeszę fanów i to właśnie im przyszło teraz opłakiwać stratę swojego ulubieńca. 

Wiadomości, które doprowadzają do łez. Nie żyje legendarny muzyk 

Niedzielny wieczór okazał się bardzo przykry szczególnie dla wielbicieli muzyki rockowej. Jak podają media, dzisiejszego ranka zmarł Ginger Baker, współtwórca grup m.in. "Blind Faith" i "Cream". Aż trudno sobie wyobrazić, że już nigdy nie usłyszymy, jak gra na swojej ukochanej perkusji.

Oficjalne informacje o jego śmierci przekazali administratorzy strony Gingera Bakera za pośrednictwem mediów społecznościowych. Krótki post ze wspominkowym zdjęciem pojawił się na Facebooku. 

- Z przykrością informujemy, że Ginger zmarł spokojnie tego ranka. Dziękujemy wszystkim za słowa wsparcia, które płynęły przez ostatnie tygodnie - napisano. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Miał za sobą trudny czas

Jak możemy się dowiedzieć, kilka dni przed śmiercią, gwiazdor trafił do szpitala, o czym poinformowała jego rodzina. Choć pełni żalu fani starają się dociec, co doprowadziło do wymaganej opieki medycznej oraz jakie mogą być przyczyny zgonu, pogrążeni w żałobie bliscy milczą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą

2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu 

Nie jest pewne, czy Ginger zmagał się z poważniejszymi problemami zdrowotnymi. W chwili śmierci miał 80 lat, dlatego niewykluczone, że do zgonu doszło z przyczyn naturalnych. Już niebawem zapewne pojawią się oficjalne informacje na temat planowanego pochówku. Do tego czasu wszystkim fanom gwiazdora pozostaje jedynie czekać i wspominać lata świetności swojego ulubieńca. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. PKO BP bije na alarm! Oszuści w OBRZYDLIWY sposób ukradną wam wszystko
  2. Trzy ogromne psy otoczyły nowo narodzonego kotka. Był bezbronny, to musiało się tak skończyć
  3. Mało kto wiedział o strasznej chorobie gwiazdy grającej Halinkę w "Kiepskich". Uśmierca ponad 3 miliony ludzi rocznie
  4. Myśleli, że widzą na dachu czarnego kota i zaczęli go nagrywać. Okropnie się pomylili, byli w śmiertelnym niebezpieczeństwie
  5. Pies odkrył co dziewczynka zobaczyła nad taflą wody. Szybko ocenił sytuację i rzucił się na pomoc

Źródło: facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News