Wiadomości rodzina Wałęsów
.
Aneta Wasilewska - 6 Marca 2020

Smutne doniesienia od rodziny Wałęsów. Wymagana była natychmiastowa hospitalizacja

Wiadomości, które płyną od rodziny Wałęsów nie napawają optymizmem. Okazuje się, że wymagana była natychmiastowa hospitalizacja.

Wiadomości, które pojawiły się w mediach społecznościowych, są niepokojące. Rodzina Wałęsów musiała się zmierzyć z pobytem w szpitalu. Wymagana była natychmiastowa hospitalizacja.

bankDuży polski bank wydał pilne ostrzeżenie do klientów. Możecie stracić pieniądzeCzytaj dalej

Wiadomości płynące od rodziny Wałęsów

W mediach społecznościowych pojawiły się wiadomości, że córka Jarosława Wałęsy, Lea wymagała natychmiastowej hospitalizacji. Mała dziewczynka pojawiła się w Gdańskim Szpitalu Dziecięcym. Zgodnie ze słowami jej ojca, dziewczynce nic nie zagraża, a jej stan jest stabilny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zwierzęta mogą być niebezpieczneNajniebezpieczniejsze rasy psów, niektórych chcą zabronić. Padliśmy ze śmiechu, gdy dowiedzieliśmy się jaka rasa jest na pierwszym miejscuCzytaj dalej

Lea wymagała opieki specjalistów, którą rodzina Wałęsów otrzymała niezwłocznie po zgłoszeniu się do szpitala. Jak wiadomo, dziewczynka, która przyszła na świat w 2018 roku, urodziła się już z poważną wadą serca. Lea miała ubytek przegrody międzyprzedsionkowej i po urodzeniu przeszła niebywale ciężką operację na otwartym sercu. Od tej pory stan zdrowia dziewczynki się ustabilizował.

Wiadomości przekazane za pośrednictwem mediów społecznościowych

W czwartek w godzinach wieczornych na Facebooku Jarosława Wałęsy pojawił się post, w którym dziękował lekarzom ze Szpitala Dziecięcego w Gdańsku.

- Z tego miejsca pragnę z całego serca podziękować lekarzom oraz personelowi medycznemu Szpitala Dziecięcego Polanki za profesjonalizm, opiekę oraz zwykłe ludzkie wsparcie dla przerażonych rodziców podczas hospitalizacji naszej córeczki. Dziękujemy! - napisał Jarosław Wałęsa.

Dzisiaj grzeje:

1. Będzie skandal? Polsat wydał nagłe wyjaśnienia ws. śmierci Królikowskiego, widzowie mogą się wściec

2. TVP w piękny sposób uhonoruje Pawła Królikowskiego. Znamy plan prezesa

Internauci na wpis zareagowali wyjątkowo miło. Komentarze, które pojawiły się pod wiadomością o pobycie dziecku w szpitalu, przepełnione były troską i wyrazami współczucia dla całej rodziny, która musiała przejść przez ciężkie chwile.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dzień Kobiet w jej stylu. Co sprawi kobietom prawdziwą przyjemność?
  2. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  3. Robert Lewandowski podzielił się wzruszającym zdjęciem z córką. Mała Klara rośnie jak na drożdżach (FOTO)
  4. 15-latka wyglądała starzej niż własna babcia. Przeszła niesamowitą metamorfozę, efekt powala
  5. Dramat Królowej życia rozegrał się na oczach widzów. Już nic nie będzie jak kiedyś
  6. Pozornie zwyczajne zdjęcie rodziny skrywa porażającą tajemnicę. Włos jeży się na głowie, jak mogli nie zauważyć?
  7. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

Gotowanie, ekspresowa sałatkaEkspresowa sałatka wymaga tylko 5 rzeczy, które każdy ma w kuchni. Idealna na każdą okazjęCzytaj dalej

źródło: wp

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News