Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Są ofiary śmiertelne wybuchu w Szczyrku, wśród nich małe dzieci

Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Są ofiary śmiertelne wybuchu w Szczyrku, wśród nich małe dzieci Źródło: .

Wiadomości, które płyną ze Szczyrku potwierdzają, że spełnił się najczarniejszy scenariusz. Są ofiary śmiertelnego wybuchu gazu, wśród których są małe dzieci.

Wiadomości ze Szczyrku o tym, że po wybuchu gazu są ofiary śmiertelne, wstrząsnęły wieloma Polakami. Podczas akcji na miejscu zdarzenia, ratownicy wyciągnęli martwe ciała, wśród których znalazło się dwoje małych dzieci. 

Potwierdziły się przerażające wiadomości ze Szczyrku

Wczoraj około godziny 18:00 doszło do wybuchu gazu w jednym z domów w Szczyrku przy ulicy Leszczynowej. Rzecznik Polskiej Spółki Gazownictwa Artur Michniewicz przyznał, że do wybuchu doszło na skutek przewiercenia rurociągu przez firmę zewnętrzną, która niedawno prowadziła prace remontowe w pobliżu. 

Już w nocy potwierdzone zostały informacje, że podczas akcji ratownicy wydobyli spod gruzów dwa ciała. Pierwsze z nich należało do kobiety, drugie do dziecka. Dzisiaj nad ranem pojawiły się kolejne przykre wiadomości, pod gruzami znaleziono kolejne trzy ciała w tym jeszcze jedno dziecka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na ten moment bilans ofiar to trzy osoby dorosłe i dwoje dzieci. Najprawdopodobniej w budynku mogło znajdować się do 8 osób. Z tego powodu akcja poszukiwawcza wciąż trwa. Na miejscu pracuje straż pożarna oraz policja. 

Wiadomości z miejsca zdarzenia 

Na miejscu zdarzenia od wybuchu pracują specjalne ekipy, które ze względu na warunki atmosferyczne, panujące w  Szczyrku mają wyjątkowo ciężkie zadanie. Na ten moment temperatura w Szczyrku spadła do -12. O niebywale utrudnionym zadaniu wypowiedział się wojewoda śląski, Jarosław Wieczorek. 

- Muszą pracować ręcznie, aby na wypadek znajdującej się pod gruzami osoby, nie doszło do uszkodzenia ciała. Sprzęt ciężki jest jedynie pomocniczym sprzętem. W budynku mogło się znajdować 8 osób. Mamy nadzieję, że któraś z tych czterech pozostałych osób mogła się znajdować gdzieś indziej w momencie wybuchu. Dalej będziemy szukali jednak lokatorów budynku wśród gruzów. O ofiarach wiadomo, że są to 3 osoby dorosłe i dziecko - przekazał najnowsze wiadomości z miejsca zdarzenia Jarosław Wieczorek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany muzyk. Miał 27 lat, przyczyny są niejasne
2. Urbańska, żona 60-letniego Józefowicza, przekazała radosną nowinę! Po tylu latach w końcu się udało

Budynek przy ulicy Leszczynowej został kompletnie zniszczony, okoliczne domy pod wpływem wybuchu są uszkodzone, z ich okien powypadały szyby.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żona sportowca przekazała koszmarne informacje o jego nagłej śmierci. Simon chciał pobić kolejny rekord
  2. Ogromny wybuch wstrząsnął miastem na południu Polski. Trwa akcja ratunkowa, liczba ofiar nie jest jeszcze znana
  3. Wystarczy owinąć stopę kawałkiem chleba. Nawet najdroższe specyfiki nie dają takiego efektu
  4. Ktoś tu straci pracę? Żarty z Magdy Ogórek w TVP Info
  5. Zapukają do drzwi i nakażą wracać do pracy. ZUS coraz częściej przerywa L4

źródło: superexpress

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News