Tragedia w polskiej miejscowości. Policjant zginął w koszmarnych okolicznościach

Tragedia w polskiej miejscowości. Policjant zginął w koszmarnych okolicznościach Źródło: Prateek Gautam Unsplash.com

Pojawiające się w mediach wiadomości są wyjątkowo smutne. Doszło do okropnej tragedii, jej szczegóły nie są do końca znane. Śledczy muszą przeprowadzić śledztwo zanim poznane zostaną oficjalne przyczyny tego wydarzenia. Życie stracił człowiek, który swoje życie poświęcił służbie, to ogromna strata.

Wiadomości z piątku są tragiczne. Niestety po raz kolejny doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Policjant stracił życie w koszmarnych okolicznościach, jednak dokładne przyczyny nie są do końca znane. Konieczne będzie przeprowadzenie śledztwa.

Przekazano wiadomości na temat wypadku, w którym życie straciła jedna osoba

Wiadomości na temat tragicznego zdarzenia przekazał "Fakt". Dziennikarze dotarli do nieznanych dotąd informacji dotyczących ofiary wypadku. Według dziennika śmiertelną ofiarą miał być policjant pracujący w drogówce. Policja codziennie informuje o wyjątkowo smutnym bilansie z polskich dróg, niestety do dzisiejszych statystyk trafia ich kolega po fachu. Wiadomości na temat śmierci policjanta są dramatyczne, tylko przypadek zadecydował o tym, że nikt więcej nie został poszkodowany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Samochód wjechał pod nadjeżdżający pociąg

Jak podaje "Fakt" do zdarzenia doszło w piątek około godziny 14 w okolicy Gorzowa Wielkopolskiego. Na przejazd w Białczu wjechał Volkswagen Golf. W auto uderzył rozpędzony pociąg Intercity relacji Gdynia-Kostrzyn nad Odrą. Policja podała do wiadomości, że pomimo natychmiastowej akcji służb, nie udało się uratować życia kierującego autem osobowym. Rzecznik gorzowskiej policji, podkom. Grzegorz Jaroszewicz przekazał, że nie było żadnych szans na uratowanie mężczyzny. Jak donosi "Fakt". zmarłym jest policjant z gorzowskiej drogówki, oficjalnie nie potwierdzono tej wiadomości. Wiadomo, w jakim stanie znajdują się pasażerowie podróżujący pociągiem Intercity.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła wiadomość z ostatniej chwili. Niestety, nie żyje wspaniały Polak

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Media przekazały tragiczne informacje. Nie żyje 1 osoba, wśród rannych dzieci

Konieczne było zorganizowanie komunikacji zastępczej

Z wiadomości przekazanych przez PKP Intercity pasażerowie pociągu nie zostali ranni. Chociaż lokomotywa po uderzeniu w samochód przesunęła je jeszcze kilkaset metrów, wszyscy 44 pasażerowie są cali i zdrowi. Z racji tego, że śmierć na miejscu poniósł kierowca samochodu osobowego, pociągów na tej trasie musiał zostać wstrzymany. PKP zorganizowało dla pasażerów komunikację zastępczą. Policja badać będzie dlaczego mężczyzna nie zatrzymał się na przejeździe i wjechał pod nadjeżdżający pociąg.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zrobiła z psa worek bokserski robiąc okropne rzeczy. Wszystkiemu przyglądały się małe dzieci
  2. Koniec współpracy Alior Bank i T-Mobile. Ogromne zmiany dla klientów
  3. Kobieta porzuciła swoją niepełnosprawną córeczkę. Po 20 latach zobaczyła w telewizji rzecz, która odebrała jej mowę
  4. Tuż po narodzinach dziecko znalazło się w rękach matki. Kobieta zobaczyła, co maluch ma w buzi i zamarła
  5. Choroba okazała się nie do pokonania. Po wyczerpującej walce zmarł polski polityk
  6. Niewyobrażalne sceny w supermarkecie, policjant robił haniebne rzeczy. Przyłapał go mąż klientki

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News