Tragiczne wiadomości z centrum Polski. Jest wielu rannych, w tym ratownicy medyczni

Tragiczne wiadomości z centrum Polski. Jest wielu rannych, w tym ratownicy medyczni Źródło: Facebook.com Pno998

Wiadomości o dramacie w centralnej Polsce obiegły krajowe media. Karetka zderzyła się z pojazdem dostawczym oraz samochodem osobowym, są ranni. Służby przekazały najnowsze informacje.

Wiadomości obiegły krajowe media, w centralnej części kraju doszło do poważnego wypadku drogowego. Wśród 5 poszkodowanych osób znajdują się m.in. ratownicy medyczni. Według wstępnych informacji, karetka zderzyła się z samochodem dostawczym i osobówką.

Wiadomości o dramacie w centralnej Polsce obiegły media

Do bardzo groźnego wypadku doszło 5 sierpnia 2020 roku w godzinach popołudniowych w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. W miejscowości Słomczyn, na ulicy Wilanowskiej, karetka niesystemowa zderzyła się z samochodem dostawczym oraz samochodem osobowym. W wyniku zdarzenia rannych zostało 5 osób w tym 2 ratowników medycznych.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący karetką wjechał w tył samochodu dostawczego, udział w zdarzeniu brał również samochód osobowy. Strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu hydraulicznego wydobyli z karetki dwie zakleszczone osoby – przekazał w rozmowie z Warszawą w Pigułce st. kpt. Łukasz Darmofalski rzecznik straży pożarnej w Piasecznie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że to karetka wjechała w tył samochodu dostawczego

Jak przekazał portal Warszawa w pigułce na razie poszkodowane osoby zostały przekazane w ręce zespołów ratownictwa, które wezwano na miejsce wypadku. Nie podano informacji o stanie zdrowia rannych osób. Na miejscu zdarzenia wciąż pracują służby. Dokładne przyczyny wypadku nie są jeszcze znane.

– Wszystkie poszkodowane osoby badane są przez zespoły ratownictwa medycznego. Na miejscu pracuje 5 zastępów straży pożarnej, 2 karetki pogotowia, służby drogowe oraz policja – poinformował rzecznik straży pożarnej w Piasecznie cytowany przez portal Warszawa w Pigulce.

Dzisiaj grzeje: 1. Już w poniedziałek zostanie podjęta decyzja. Niepokojące doniesienia

2. Wiemy jakie obostrzenia powrócą. Rzecznik MZ wszystko wyjawił 

Dzisiejszy wypadek, to nie jedyny w ciągu ostatnich dni, w którym udział brała karetka. Wczoraj informowaliśmy o groźnym zdarzeniu drogowym na Dolnym Śląsku, w wyniku którego pojazd z trzema pasażerami wylądował w pobliskiej rzece.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Z ostatniej chwili: polski piłkarz nie żyje, znaleziono jego ciało
  2. Wyciekły numery PESEL i numery dowodów. Lepiej sprawdzić, czy jest się w zagrożonej grupie
  3. Tysiące Polaków w żałobie, śmierć nadeszła nagle. Dotarła do nas ogromnie bolesna wiadomość o śmierci zasłużonego Polaka
  4. Widok odbiera mowę. Mamy zdjęcia grobu Andrzeja Leppera w 9. rocznicę jego tragicznej śmierci
  5. W szafie zmarłego ojca zauważyła niepozorne słoiki. Przez ich zawartość do akcji wkroczyli antyterroryści

 Źródło: Warszawa w pigułce

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News