Niewyobrażalna tragedia, kadłub samolotu pękł na pół. Zdjęcia wraku wywołują ciarki

Niewyobrażalna tragedia, kadłub samolotu pękł na pół. Zdjęcia wraku wywołują ciarki Źródło: .

Wiadomości o rozbitym samolocie potrafią wywołać ciarki. Największe wywołują dostępne z miejsca zdarzenia zdjęcia oraz nagrania - jedno z nich znajduje się pod tekstem. Pasażerowie musieli przejść przez prawdziwy koszmar.

Wiadomości, które w jednym momencie obiegły światowe media, zostały okraszone zdjęciami i nagraniami rozbitego wpół samolotu. Na pokładzie znajdowały się 183 osoby, dla których był to najgorszy dzień w ich życiu.

Wiadomości na temat tego, co się stało, są nieco rozbieżne

W feralnym samolocie znajdowały się 183 osoby, z czego 177 z nich stanowili pasażerowie. Media donoszą, że na lotnisku imienia Sabihy Gokcen w Stambule w Turcji rozegrały się pełne grozy wydarzenia, a wszystkie okoliczne służby zostały natychmiast postawione na nogi. Płyta lotniska szybko zapełniła się karetkami i wozami strażackimi.

Informacje niestety są dość rozbieżne na temat tego, co się stało. Dwaj giganci mediowi, Agencja Reutera i AFP podają dwie różne przyczyny odnośnie rozbitego samolotu. Według Reutera lądujący samolot miał ominąć pas startowy i rozbić się tuż obok niego. Z kolei AFP mówi, że samolot wylądował poprawnie, jednak wpadł w poślizg, którego pilot nie opanował. Na skutek tego wypadł z pasa startowego i uderzył w ogrodzenie.

Wstępne informacje na temat ofiar są bardzo pozytywne - nikt nie zginął

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ministerstwo transportu Turcji zapewniło, że wśród podróżujących feralnym samolotem nie ma ofiar, jednak trzeba się liczyć z osobami rannymi. Nie ma żadnych informacji, aby ktoś w stanie ciężkim trafił do szpitala. Ewakuacja pasażerów przebiegała sprawnie i każdy potrzebujący otrzymał należną mu pomoc. Lokalne media podają, że tuż po wypadku samolot objął się niewielkim pożarem, który został błyskawicznie opanowany.

Dzisiaj grzeje: 1. "Zemsta faraona" wcale nie jest mitem. Dotyka wielu turystów, da się jednak z nią walczyć
2. Ukrywali tę wiadomość przed mediami. Zmarł aktor i twórca uwielbianego serialu

Tuż po wypadku nie zabrakło zdjęć oraz filmów, nagranych nie tylko przez dziennikarzy, którzy przyjechali na lotnisko, ale też materiałów przesłanych do internetu przez świadków, pasażerów i osoby oczekujące na bliskich. Trzeba przyznać, że wszystko wyglądało naprawdę dramatycznie - aż dziw, że wszyscy wyszli z tego cało.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 20 produktów, które powoli uśmiercają cię każdego dnia. Lista ścina z nóg
  2. Złe wieści dla 40 tys. kierowców. Jeszcze w tym roku stracą prawo jazdy
  3. Okropne fakty wyszły na jaw. Była kobieta Bieniuka ujawniła swoje piekło
  4. Wszyscy mieli nadzieję, że się uda. Nie żyje 10-latka, razem z mamą i 3-letnim bratem trafili do szpitala
  5. Finalistka "Tańca z gwiazdami" przekazała radosną nowinę. Marzyła o tym od lat, uradowani fani przesyłają gratulacje

Źródło: RMF24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News