Silna eksplozja w budynku na zachodzie Polski. Są ranni, na miejscu zastępy straży

Silna eksplozja w budynku na zachodzie Polski. Są ranni, na miejscu zastępy straży Źródło: pikio.pl

Kolejne fatalne wiadomości z Polski. Podano dzisiaj informacje o silnej eksplozji domu wielorodzinnego na zachodzie kraju i o ewentualnych ofiarach tej strasznej sytuacji.

Z zachodu kraju napłynęły wiadomości o nagłej akcji strażaków. Doszło do eksplozji gazu, w wyniku której praktycznie zawalił się budynek mieszkalny. 

Fatalne wiadomości z Polski, doszło do pożaru budynku

Do wybuchu doszło niedaleko Kamienia Pomorskiego, w miejscowości Żółcin (województwo zachodniopomorskie). Informacje o pożarze strażacy dostali niedzielnego poranka. Jak poinformował strażak z lokalnej komendy, Michał Wiaderski, okazało się, że doszło do eksplozji butli z gazem, która spowodowała pożar. 

Strażakom udało się ugasić płomienie, ale jego skutki są opłakane. Niestety, jak informuje mł. kpt. Tomasz Kubiak, rzecznik komendanta komendy wojewódzkiej straży pożarnej, budynek obecnie nie nadaje się do zamieszkania. Uszkodzeniom uległ dach, ponadto ściany są wybrzuszone. Z tych powodów budynek nie jest na tyle bezpieczny, by można było dalej w nim mieszkać.

Straż pożarna podała wiadomości o ofiarach pożaru

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ze względu na bezpieczeństwo, straż pożarna ewakuowała cały budynek. Z drugiej części zabudowań strażacy zabrali aż 4 osoby, żadna z nich nie była poważnie poszkodowana. Wiadomo natomiast, że dwie osoby zostały ranne. Jedną z nich jest 80-letni mężczyzna, którego przewieziono do szpitala. Drugiemu rannemu udzielono pomocy na miejscu. Dla mieszkańców domu, największych ofiar tej eksplozji, miasto będzie szukać tymczasowego domu.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
2. Niestety, przegrał z chorobą. Nie żyje znany, polski muzyk

Ostatnio w Polsce doszło do innej eksplozji gazu, która pochłonęła znacznie ofiar. W wyniku wybuchu ulatniającego się gazu w Szczyrku śmierć poniosło 6 osób. Na szczęście w wypadku pożaru w Żółcinie nikt nie zginął, a tylko dwie osoby zostały ranne. Wiele jednak straciło, przynajmniej tymczasowo, dach nad głową.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez kilka miesięcy przyjmowała ziołowy suplement diety. Specyfik zrujnował jej wątrobę
  2. Jak nie wykorzystasz urlopu, to wylądujesz na nim przymusowo. Masz czas do konkretnego dnia
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo nagle trafiła do szpitala. Musi przejść pilną operację, by uratować życie
  4. Smutne doniesienia o Zdzisławie Sośnickiej. Potrzebuje pomocy, wciąż ma nadzieję
  5. Tragiczne doniesienia. 14 dzieci nie żyje, 9 rannych, koszmarny wypadek autobusu zagranicą

Źródło: Polsat

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News