IMGW z samego rana wystosowało pilne ostrzeżenie. Dziś musicie zachować szczególną ostrożność

IMGW z samego rana wystosowało pilne ostrzeżenie. Dziś musicie zachować szczególną ostrożność Źródło: .

Wiadomości, które z samego rana podały IMGW, nie są dobre. Pojawiło się pilne ostrzeżenie. Wychodząc dzisiaj z domu, trzeba zachować szczególną ostrożność. Warunki w kraju jest bardzo niebezpieczne.

Wiadomości napływające od IMGW nie napawają optymizmem. Na drogach pojawi się prawdziwe zagrożenie, zostało wydane ostrzeżenie, by zwrócić szczególną uwagę na opady marznącego deszczu, które mogą pojawić się na terenie całego kraju. Kiedy można spodziewać się pierwszych opadów? 

Wiadomości z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej niepokoją

Dzisiaj rano IMGW wydało pilne ostrzeżenie dla pięciu województw. Już wiadomo, gdzie pojawią się opady marznącego deszczu. Narażeni na największe zagrożenie są mieszkańcy województwa warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, łódzkiego, podlaskiego oraz północnej Lubelszczyzny. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W informacjach zawartych w ostrzeżeniu z IMGW, podano, że dziś w nocy temperatura w okolicy Tatr spadła do -10 stopni C, a w Zakopanem na termometrach ukazało się aż -11 stopni C. Prognoza pogody dla całego kraju jest podobna. Wszędzie można się też spodziewać niekorzystnych warunków na drogach. Utrudnienia będą spowodowane marznącymi opadami, przez co zrobi się bardzo niebezpiecznie. 

Wiadomości dla pięciu województw 

Na obszarze pięciu województw, w których IMGW zaleca największą ostrożność, wystąpi marznący deszcz oraz mżawka, która spowoduje gołoledź. 

Warunki na drogach będą w tych rejonach szczególnie utrudnione i w związku z tym należy się spodziewać większych korków na ulicach. Należy pamiętać, że w przypadku marznącego deszczów i mżawki zalecana jest wzmożona ostrożność za kierownicą.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. TVN przekazuje pilne ostrzeżenie wszystkich banków w Polsce. Możecie stracić wszystkie pieniądze

Wiadomości, które pojawiły się dzisiaj rano, mają na celu zapobiec wszelkim wypadkom. IMGW zaleca nie tylko ostrożność, ale i śledzenie pojawiających się komunikatów. Alert pierwszego stopnia dla wybranych pięciu województw oznacza realne zagrożenie i potencjalne niebezpieczeństwo czyhające na ulicach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. W Lidlu sprzedają mięso za grosze, a w Biedronce tanie sery i słodycze. Najnowsze promocje zwalają z nóg
  2. W 2020 roku wielu Polaków straci 500 plus. Wiadomo już którzy, pojawiają się informacje, że nie ma już pieniędzy
  3. Socha pokazała zdjęcie małego syna, którego ma z Wiśniewskim. Wszyscy patrzą tylko na jego włosy
  4. W Radio Maryja odlecieli. "Tadeusz Rydzyk nowym wyklętym"  
  5. Przejdziesz na emeryturę przed 60. urodzinami. Emerytura stażowa leży na stole

źródło: onet 

Następny artykuł