Reporterka wiadomości zaatakowana podczas relacji na żywo. Widzowie wszystko widzieli

Reporterka wiadomości zaatakowana podczas relacji na żywo. Widzowie wszystko widzieli Źródło: youtube.com Custom Jerseys

Wiadomości transmitowały relację na żywo, w pewnym momencie bezdomny mężczyzna zaatakował reporterkę z nożem w ręce. Wszystko zostało nagrane przez operatora kamery, widzowie wstrzymali oddech z przerażenia.

Wiadomości nadawały relacje na żywo, nagle widzowie zobaczyli na ekranie bezdomnego mężczyznę, który z nożem w ręku zaatakował reporterkę stacji. Napaść została zarejestrowana przez operatora kamery, wszyscy wstrzymali oddech z przerażenia.

Wiadomości transmitowały wejście na żywo, nagle jedna z reporterek stacji została zaatakowana na wizji

Chwila grozy czekała widzów oglądających tydzień temu relację na żywo prowadzoną przez stację CNN z Brazylii. Bruna Macedo realizowała materiał o podniesionym poziomie wody w rzece Tietê w Sao Paulo po ulewnych deszczach. Podczas nagrywania mostu Banderias, kamera zarejestrowała bezdomnego mężczyznę, który przez dłuższą chwilę obserwował pracującą na miejscu ekipę telewizyjną. Nagle mężczyzna zaczął zbliżać się do dziennikarki, kobieta nie miała pojęcia, w jak groźnej sytuacji się znalazła.

Kiedy brazylijska reporterka stacji CNN oddała głos obecnemu w studiu prezenterowi Rafaelowi Colombo, widzowie mogli zobaczyć na wizji, jak bezdomny podszedł do dziennikarki i zaczął z nią rozmawiać. Chwilę później widzowie oraz ekipa stacji wstrzymali oddech z przerażenia.

Bezdomny mężczyzna groził reporterce nożem, zażądał od niej telefonu komórkowego

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po krótkiej wymianie zdań bezdomny mężczyzna zażądał od reporterki CNN jej telefonu komórkowego. Napastnik groził przerażonej dziennikarce nożem. Operator kamery zarejestrował moment, w którym kobieta oddaje mu jeden ze swoich telefonów, a następnie przestał rejestrować napaść. Według późniejszej relacji świadków, bezdomny mężczyzna szybko oddalił się ze swoim łupem w nieznanym kierunku.

Dzisiaj grzeje: 1. Część obostrzeń wkrótce powróci? Ważny apel do ministra zdrowia, ręce opadają

2. Nagrano moment, gdy pies pierwszy raz został pogłaskany. Wcześniej ręka kojarzyła mu się z bólem i cierpieniem

W wywiadzie dla gazety "Fohla de Sao Paulo" Rafael Colombo poinformował zaniepokojonych widzów, że reporterka na szczęście nie odniosła żadnych obrażeń w związku z napaścią. Według relacji prezentera kobieta po napadzie wróciła bezpośrednio do studia.

- Była bardzo przestraszona, ale nic jej nie jest - poinformował dziennikarz.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kot z najpiękniejszymi oczami na świecie. Dosłownie nie da się od niego oderwać wzroku
  2. Apel policji do właścicieli psów. Każdy powinien go przeczytać
  3. Mało kto wie, do czego naprawę służy kieszonka w damskich figach. Jej przeznaczenie wielu wprawia w osłupienie
  4. Do 4-latki w sklepie podszedł nieznajomy. Sięgnął do kieszeni i ludziom wokół zachciało się płakać, mama wszystko nagrała
  5. Zenek Martyniuk nagle zmienił tekst "Przez twe oczy...". Powód zwala z nóg
  6. Dziecko wyciągnęło rączkę do owczarka. Rodzice wszystko nagrali

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News