Nagła decyzja prokuratury ws. Arkadiusza Kraski zadziwia. Oskarżony o podwójne morderstwo jest załamany

Nagła decyzja prokuratury ws. Arkadiusza Kraski zadziwia. Oskarżony o podwójne morderstwo jest załamany

Wiadomości dotyczące sprawy Arkadiusza Kraski zdziwią nie tylko samego oskarżonego, ale również ludzi zainteresowanych sprawą. Pojawiła się nowa decyzja prokuratury. Mężczyzna jest załamany.

Wiadomości dotyczące rzekomego zabójstwa, którego miał dokonać Arkadiusz Kraska obiegły Polskę wiele lat temu. Wówczas dowiedzieliśmy się, że mężczyzna został skazany na dożywocie w związku z dwoma zabójstwami, jakich miał dokonać. Dowiedzieliśmy się jednak kilka miesięcy temu, że oskarżony w tej sprawie może zostać już niebawem uniewinniony. Sprawą zajęła się prokuratura.

W związku z najnowszymi doniesieniami wiemy, że decyzja o ostatecznym zwolnieniu mężczyzny z wykonywania wyroku nie zapadnie tak szybko. Kilka tygodni temu pojawiły się wiadomości, że Arkadiusz Kraska wyjdzie z więzienia i rzeczywiście do tego doszło, lecz możliwe jest, że za jakiś czas oskarżony znów wróci do aresztu karnego. Prokuratura ponownie bada całą sprawę.

Wiadomości dotyczące aresztu dla Kraśki spowodowały nagłą zmianę sytuacji

- Jestem w szoku. Na kilka dni przed rozprawą na polecenie Prokuratury Krajowej wycofano wniosek o uniewinnienie. Ewidentnie chodzi o to, by ochronić sędziego, który mnie skazał - mówi Arkadiusz Kraska, który wskazuje na to, że sąd chce chronić osobę, która skazała go wiele lat temu za podwójne zabójstwo. Jak sam twierdzi, jest to sposób, by sędzia uniknął kary.

- Cały czas do rozpatrzenia zostaje wniosek o wznowienie postępowania w mojej sprawie. To jednak zaskakujące, że wycofali część dotyczącą uniewinnienia. Oznacza to prawdopodobnie, że czeka mnie nowy proces. Jestem załamany postępowaniem prokuratury - dodaje skazany przed laty Kraska.

Wiadomości o areszcie dla Kraski poruszyły społeczeństwo

Dowiedzieliśmy się więc, że najprawdopodobniej Kraska nie wróci od razu do więzienia, jednak śledztwo wciąż może zostać wznowione, co może być kolejnym trudnym przeżyciem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przez wiele lat Arkadiusz Kraska musiał radzić sobie z problemem, jakim był dla niego proces, w którym został niesłusznie skazany. Wydawało się, że ostatecznie nie musi już za nic odpowiadać. Najnowsza decyzja sprawi, że znów będzie musiał radzić sobie z przeszłością.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest tak piękna, że wygląda jak anioł, który zstąpił na ziemię!
  4. Bachleda-Curuś to już przeszłość. Gortat przyłapany ze zjawiskową blondynką, co za petarda!
  5. O skandalu w Rossmannie mówi już cała Polska. Zdruzgotane dzieci wróciły do domu z płaczem, rodzice w szoku
  6. Letnia stylizacja Dominiki Gwit powala na kolana. Oczy wam wyjdą z orbit (Zdjęcia)
  7. Oglądacie na własną odpowiedzialność. Siostra Godlewska nagrała hymn USA, teraz Polacy mogą zapomnieć o wizach

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News