Weszli do domu i zobaczyli koszmarny widok. Na parterze leżały 3 ciała w fatalnym stanie, łączył je jeden szczegół. Niepokojące doniesienia z zagranicy

Weszli do domu i zobaczyli koszmarny widok. Na parterze leżały 3 ciała w fatalnym stanie, łączył je jeden szczegół. Niepokojące doniesienia z zagranicy Źródło: .

Wiadomości są pełne niepokoju. Po wejściu do domu natknęli się na koszmarny widok - ciała trzech nieżywych osób leżały tuż przed nimi. Czegoś takiego jeszcze nie widzieli.

Najnowsze wiadomości zszokowały wszystkich mieszkańców miasteczka. To zagadkowa zbrodnia, policja podjęła też decyzję, która podlega ogromnej dyskusji.

Wiadomości: ciała trzech osób zostały znalezione na parterze

4 stycznia po godzinie 10:00 mieszkanka budynku w Langerwehe przy Johannes-Hellwig-Strasse, położonym między Düren i Akwizgranem w Niemczech, natknęła się na widok rodem z horroru. Wracając po nocnej zmianie z lokalnej piekarni, miała nadzieję wypocząć, wziąć kąpiel i się zdrzemnąć. Ale kiedy tylko otworzyła drzwi, zobaczyła krew.

Na parterze zobaczyła spore plamy krwi. Wiedziała, że wydarzyła się coś złego. Niedaleko na podłodze leżały ciała trzech osób - łączyło je tylko to, że były dorosłe. Na tę chwilę policja nie podaje stopnia pokrewieństwa, ofiary miały być mieszkańcami tego samego domu. Funkcjonariusze zjawili się na miejscu w kilka minut, skontaktowali się również z prokuratorem.

Wszyscy czekają na oświadczenie niemieckiej prokuratury

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wszystkie trzy osoby były pokryte krwią, nieoficjalnie mówi się również, że każda z nich miała rany kłute klatki piersiowej. Mieszkańcy są wstrząśnięci, a także zbulwersowani decyzją policji. Wiadomo, że funkcjonariusze zrezygnowali z poszukiwań sprawcy tuż po odkryciu ciał. Czy w takim razie możliwe, że było to zbiorowe samobójstwo? Jak jednak trzy dorosłe osoby zdołały zabić się nawzajem w tak bolesny sposób?

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Wielu Polaków w żałobie. Maria Skrzypek nie żyje

Dopiero późnym popołudniem niemiecka prokuratura wyda oficjalne oświadczenie, z którego będzie można dowiedzieć się więcej szczegółów. Na miejscu nadal pracują technicy kryminalni, policja oraz śledczy. jeśli było to morderstwo, tak brutalnego morderstwa nie było w tej okolicy nigdy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę 
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Roksana Węgiel złapała za mikrofon obok stojącej Rodowicz. Marylę zdruzgotało
  4. Poszło na wizji Sylwestra z TVP, wszyscy przeoczyli. Zenek Martyniuk nagle osłupiał
  5. Naoczny świadek tragicznej śmierci Jantar przerywa milczenie po latach. Jego relacja jest przytłaczająca, trudno wytrzymać

Źródło: RMF24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News