Nie żyje aktorka, którą kochały miliony. Polskie media obiegają właśnie tragiczne wiadomości

Nie żyje aktorka, którą kochały miliony. Polskie media obiegają właśnie tragiczne wiadomości Źródło: wikimedia.org/ Gorup de Besanez

Wiadomości o śmierci ukochanej gwiazdy obiegły polskie media. Aktorka uwielbiana przez wszystkich fanów nie żyje. Jedyną pamiątką po niej zostaną jej filmy.

Wiadomości, które obiegły polskie media, są niezwykle zasmucające. Nie żyje jedna z najbardziej uwielbianych gwiazd. Aktorka, którą pokochali ludzie na całym świecie. Dzień Zaduszny był jej ostatnim dniem jej życia. Dziś z każdego zakątka świata napływają kondolencje dla jej rodziny i bliskich.

Wiadomości o śmierci ukochanej gwiazdy

Nie żyje francuska gwiazda Marie Laforet. Była piosenkarką i aktorką znaną na całym świecie. Ukochana przez wszystkich Laforet odeszła w szwajcarskim Genolier w tę sobotę.

- Laforet, która naprawdę nazywała się Maitena Doumenach - imię oznacza w dialekcie baskijskim "ukochaną" - nie chciała ograniczać się do jednej artystycznej etykiety, była obiecującą aktorką, potem popularną piosenkarką, a potem znowu aktorką - napisał tygodnik "Le Point".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zanana aktorka i piosenkarka urodziła się 5 października 1939 roku w Soulac-sur-Mer na zachodzie Francji, w rodzinie przemysłowców. Rok 1960 to czas, w którym zadebiutowała jako aktorka w filmie "W pełnym słońcu" , a rok później w filmie "La fille aux yeux d'or". 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Niedobre informacje dotyczące 13. emerytury. Wiadomo, ile stracą emeryci

Kochali ją nie tylko Francuzi, ale i widownia na całym świecie. Niestety odeszła w sobotę w wieku 80 lat. Żegna ją cała rodzina, bliscy i przyjaciele, którzy pomimo jej pięknego wieku, nie mogą pogodzić się z jej nieoczekiwaną śmiercią. Czas jej śmierci to okres, w którym warto poświecić chwilę na refleksję nad przemijaniem i wspomnieć swoich ukochanych, których dziś nie ma już z nami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Emerytów czeka podwyższenie wieku emerytalnego. Alternatywa jest ZNACZNIE gorsza
  2. Jej córeczka zachowywała się dziwnie. Kiedy zobaczyła nagranie z ukrytej kamery, od razu zadzwoniła na policję
  3. Mężczyźni jak ognia unikają ślubu z kobietami spod 3 konkretnych znaków zodiaku. Małżeństwa z nimi są z góry skazane na porażkę
  4. Postawił kamerę przy łóżku i włączył na noc. Nagle jego pies zaczął się dziwnie zachowywać
  5. Zapomnij o smażeniu, teraz kotlety schabowe z piekarnika są prawdziwym hitem. Tak pysznych i zdrowych jeszcze nigdy jadłeś

źródło: polsatnews

Następny artykuł