4 mężczyzn wykorzystywało seksualnie dzieci, najmłodsze nie miało nawet roku. TVP przekazała wiadomości, które wzburzyły międzynarodową opinię publiczną

4 mężczyzn wykorzystywało seksualnie dzieci, najmłodsze nie miało nawet roku. TVP przekazała wiadomości, które wzburzyły międzynarodową opinię publiczną Źródło: Pixabay / Alexas_Fotos

Wiadomości o mężczyznach wykorzystujących seksualnie dzieci wstrząsnęły nie tylko Polską. Grupa 4 mężczyzn, pochodzących z różnych części kraju, wykorzystywała własne oraz adoptowane dzieci. Najmłodsze z nich miało 11 miesięcy.

Wiadomości o grupie pedofilów z Niemiec są przerażające. 4 mężczyzn miało wykorzystywać seksualnie własne i adoptowane dzieci. Najstarsza ofiara ma 10 lat, najmłodsza zaledwie 11 miesięcy. Policja obawia się, że w sprawę zamieszanych jest więcej osób. TVP podało informacje, które wstrząsnęły międzynarodową opinią publiczną. 

Wiadomości o "gangu pedofilii" z Niemiec są przerażające

Mężczyźni pochodzili z różnych rejonów Niemiec. Byli mieszkańcami miejscowości Bergisch Gladbach, Kleve, Wiesbaden i Langenfeld. Nie wiadomo, czy aresztowani znali się osobiście. Jak przekazał mediom prokurator generalny Kolonii Ulrich Breme, wszyscy podejrzani zostali zatrzymani. Wymieniali się zdjęciami, na których uwieczniali wszystko, co robili swoim nieletnim ofiarom. Były to ich własne oraz adoptowane dzieci. Najmłodsza z ofiar niemieckich pedofilii ma 11 miesięcy, najstarsza 10 lat. Wszystkie zdjęcia i inne dowody zostały zabezpieczone.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wiadomości przekazała niemiecka prokuratura. Trwa intensywne śledztwo w tej sprawie

Sprawa wyszła na jaw, gdy prokuratura w Kassel, zajmująca się sprawą pornografii dziecięcej, u jednego z zatrzymanych mężczyzn, 42-latka z Bergisch Gladbach, znalazła w jego mieszkaniu tysiące filmów i zdjęć z nieletnimi. Ilość zarekwirowanych danych jest przerażająca. Policjanci nie mogli uwierzyć, że to wszystko zgromadził tylko jeden człowiek. Światowe media są zaniepokojone tymi doniesieniami.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki

2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

Cały znaleziony materiał dowodowy bada grupa złożona z 20 funkcjonariuszy. Niestety do tej pory udało się przeanalizować tylko niewielki fragment zgromadzonych dowodów. Trwa intensywne śledztwo w tej sprawie. Policja obawia się, że w nielegalny proceder zamieszanych jest jeszcze więcej osób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mandaty będą o wiele droższe. Nowy taryfikator ZWALA Z NÓG 
  2. Spuściła dziecko z oczu dosłownie na sekundę. Prawie doszło do tragedii, przerażające nagranie
  3. Ciężko uwierzyć własnym oczom. Korwin-Mikke pokazał grób rodzinny, niespotykany widok
  4. Grób "Babki z Kiepskich" to jedno z najsmutniejszych miejsc na świecie. Aktorka nie żyje już 12 lat
  5. Ujawnione tajemnice Chylińskiej rozdzierają serce. Niepojęty sekret dot. męża gwiazdy polskiej sceny muzycznej jest nadal pilnie strzeżony

źródło: TVP INFO

Następny artykuł