Wiadomości o porwaniu
Pikio.pl
Irmina Jach - 3 Października 2020

Drogi zablokowane, w akcji antyterroryści i policja. Porażające wiadomości z polskiej miejscowości, służby potwierdzają

Wiadomości z jednej z polskich wiadomości, które pojawiły się w mediach wczorajszego wieczora, wstrząsnęły internautami. Doszło do przerażających zdarzeń rodem z horroru. Antyterroryści i policjanci zrobili wszystko, by schwytać niebezpiecznego przestępcę. Teraz służby poinformowały o finale głośnej akcji.

Wiadomości o porwaniu dziecka obiegły krajowe media w piątek, 2 października bieżącego roku. Przez wiele godzin wszyscy drżeli o zdrowie i życie chłopczyka. Porywacz zażądał okupu, policja i brygada antyterrorystyczna natychmiast rozpoczęła intensywną akcję. Teraz już wszystko jasne, mamy potwierdzenie służb.

Wszystkich Świętych Ministerstwo Zdrowia obostrzenia PolacyMinisterstwo Zdrowia zabrało głos ws. obostrzeń na Wszystkich Świętych. Co może czekać Polaków?Czytaj dalej

Wiadomości z polskiej miejscowości są porażające

Piątkowy wieczór obfitował w przerażające zdarzenia. Organy ścigania z Wielunia (województwo łódzkie) i lokalnych powiatów zostały postawione w stan gotowości po tym, jak rodzice zgłosili zaginięcie kilkuletniego syna. Poszukiwania prowadzone przez policjantów i brygadę antyterrorystyczną nadzorowało Centralne Biuro Śledcze Policji. Przestępca, który uprowadził ucznia szkoły podstawowej zażądał okupu w wysokości 50 tysięcy złotych. Mieszkańcy powiatów kluczborskiego, oleskiego i namysłowskiego informowali dziennikarzy o ogromnej mobilizacji sił policyjnych. Nad Kluczborkiem i okolicznymi miejscowościami widoczny był policyjny śmigłowiec. Przez pewien czas zablokowane były wszystkie drogi w okolicy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Z powodu zamkniętych tras mieszkańcy nie mieli możliwości powrotu do domów. Obława została organizowana na terenach województw łódzkiego i opolskiego, której celem było uniemożliwienie wywiezienia przetrzymywanego poza ten region. Zorganizowano liczne blokady. Podejrzewano, że porywacz mógł zbiec w kierunku województwa opolskiego.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyją 4 osoby, ofiar może być więcej. Ogromna tragedia w Wielkopolsce, służby apelują do wszystkich

2. „Miał przyjechać do Polski”. Właśnie poinformowano o jego śmierci

3. Niszczycielski żywioł właśnie uderzył. Łamie drzewa, ludzie uciekają w popłochu, śmiertelne niebezpieczeństwo

Dziś policja poinformowała, że chłopiec został odnaleziony. Jego życiu nie zagraża już żadne niebezpieczeństwo. Do tej pory nieznane są okoliczności uwolnienia dziecka. Prawdopodobnie doszło do niego w sobotę, 3 października. Z nieoficjalnych informacji wynika, że porywacz jest już w rękach mundurowych.

- Mogę jedynie powiedzieć, że jest całe, zdrowe i bezpieczne. Więcej informacji przekazać nie mogę. W poniedziałek wydamy w tej sprawie komunikat - przekazała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Sieradzu, Jolanta Szkilnik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, dodatkowe pieniądze do emerytury dla specjalnej grupy Polek i Polaków. Chodzi o setki złotych
  2. Justyna Żyła upiększa się specjalnie dla swojej nowej miłości? Piotr Żyła będzie wściekły, pokazała zjawiskowe zdjęcia (FOTO)
  3. Zdjęcie ze ślubu jest dobijające. Ból ogarnia człowieka na samą myśl, co wydarzyło się z panną młodą
  4. Mieszkasz w domu - zapłacisz 900 złotych, ci w mieszkaniach po 700 zł. Nie będzie możliwości uniknięcia nowej opłaty
  5. Mateusz Morawiecki w żałobie, przekazał najgorszą wiadomość. Śmierć przyszła niespodziewanie
  6. Cudowna jesienna surówka z buraków, marchewki i gruszki. Idealna kompozycja smaków

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News