Wybuch na północy Polski, zniszczenia wyglądały poważnie. Pół godziny później wydarzyła się kolejna tragedia

Wybuch na północy Polski, zniszczenia wyglądały poważnie. Pół godziny później wydarzyła się kolejna tragedia Źródło: .

Wiadomości przedstawiające doniesienia z północy kraju. Doszło do groźnego wybuchu, którego zniszczenia wyglądały niezwykle poważnie. Po upływie zaledwie trzydziestu minut doszło do kolejnej tragedii.

Wiadomości obiegły całe media. Na północy Polski doszło do prawdziwej tragedii. Służby ratunkowe wzywane były dwukrotnie. Co się wydarzyło na miejscu zdarzenia?

Wiadomości z Gdańska. Służby interweniowały dwa razy

W niedzielne popołudnie w Gdańsku straż pożarna miała ręce pełne roboty. Okazało się, że dwa razy wzywani byli do akcji ratunkowej w jednym miejscu. Wiadomości, które się pojawiły w mediach, donoszą o groźnie wyglądającym wybuchu, a także o kolejnej tragedii, do której doszło po upływie zaledwie 30 minut. 

Już o 17:20 straż pożarna przyjęła pierwsze ze zgłoszeń, które informowało o tym, że na Stogach w mieszkaniu w budynku przy ulicy Steczka 5 doszło do wybuchu gazu. Zgodnie z informacją, którą podała straż miejska. Na skutek wybuchu w powietrze wyleciały okna mieszkania, gdzie przebywała kobieta. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mieszkanka budynku przy ulicy Steczka 5 została natychmiast przewieziona do szpitala, gdzie lekarze zajęli się licznymi oparzeniami na jej skórze. Na miejscu zdarzenia niemal natychmiast pojawiły się służby bezpieczeństwa, które zajmą się oceną zdatności do mieszkania budynku, w którym doszło do wybuchu.

Wiadomości o kolejnym wezwaniu pojawiły się niecałe 30 minut później 

Dzisiaj grzeje: 1. Tadeusz Rydzyk jest niewierzący? Padły przypuszczenia, które doprowadzą go do szału
2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

Nie minęło pół godziny, a pojawiło się kolejne zgłoszenie. Tym razem straż pożarna interweniowała we Wrzeszczu, w mieszkaniu przy ulicy Kilińskiego. Doszło tam do podtrucia czadem. Służby pracujące na miejscu ocenią, co było przyczyną. Na razie pojawiły się wiadomości, że do podtrucia mogło dojść na skutek awarii piecyka gazowego. Para, która znajdowała się w mieszkaniu została przewieziona do szpitala. Na szczęście ich zdrowiu nic nie zagraża. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Owoce z małą zawartością cukru. Doskonale sprawdzą się podczas diety
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Dagmara skrzywdziła wiele kobiet, trafiła do więzienia. Słowa prokuratora mówią same za siebie, nawet po latach budzą oburzenie
  4. Kultowy schabowy zniknie z polskich stołów? Kuriozalny powód, Polacy obejdą się smakiem
  5. Przekazujemy wyrazy współczucia. Smutne zdarzenie spotkało profesora Jana Miodka

źródło: dziennikbaltycki

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News