Straszne doniesienia z Wojkowic. W momencie ogromnej eksplozji budynku w środku mogły być rodziny z dziećmi

Straszne doniesienia z Wojkowic. W momencie ogromnej eksplozji budynku w środku mogły być rodziny z dziećmi Źródło: .

Wiadomości płynące z Wojkowic są wyjątkowo porażające. W jednym z budynków mieszkalnych doszło do eksplozji gazu. Według pierwszych ustaleń, w trakcie wybuchu w środku domu przebywały trzy osoby.

Wiadomości z Wojkowic zelektryzowały całą Polskę. W nocy doszło do wielkiej eksplozji gazu, która uszkodziła budynek domu jednorodzinnego przy ulicy Sobieskiego 193. Według pierwszych ustaleń, w domu przebywały trzy osoby, najprawdopodobniej chodzi o rodzinę z dziećmi, a jedna z nich jest ranna.

Wiadomości z Wojkowic szokują. Eksplozja w domu jednorodzinnym

Do zdarzenia doszło o godzinie 2.10. Spokojna noc na ulicy Sobieskiego została przerwana przez wielki huk spowodowany wybuchem instalacji gazowej w jednym z domów. Według świadków doszło do zawalenia jednej ze ścian budynku, w którym znajdowały się trzy osoby.

- Dostaliśmy informacje o wybuchu gazu w budynku jednorodzinnym przy ulicy Sobieskiego w Wojkowicach. Gdy dojechały tam nasze pierwsze zastępy, to ustaliły, że doszło do wybuchu w budynku 2-kondygnacyjnym na parterze - relacjonuje "Dziennikowi Zachodniemu" dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Będzinie.

Na miejscu trwa akcja strażaków, którzy zabezpieczają teren wybuchu i przeszukują obiekt, żeby ustalić, co doprowadziło do wybuchu instalacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wybuch bez ofiar śmiertelnych

Strażacy przekazali informacje mówiące o tym, że w trakcie wybuchu ucierpiała jedna osoba, a pozostałe dwie cudem uniknęły jakichkolwiek ran i obrażeń. Jak na razie nie wiemy jednak, jaki jest stan osoby rannej w zdarzeniu, ponieważ sami strażacy nie chcą podawać aż tak szczegółowych informacji w sprawie.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Nastolatka poszła spać z ładującym się telefonem przy głowie. Nie żyje

Nie da się ukryć, że to zdarzenie wstrząsnęło całą śląską miejscowością. Przed strażakami i służbami stanęło ciężkie zadanie ustalenia szczegółowych okoliczności wybuchu instalacji gazowej w budynku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Na studniówkę poszła z... ojcem swojego chłopaka. Sam jej to zaproponował. Powód wzruszy was do łez
  3. Agata Duda założyła takie buty, że aż oczy bolą od patrzenia. Zdjęcie z Brukseli podbija sieć
  4. Jackowski twierdzi, że na polskich ulicach dojdzie niedługo do strasznych wydarzeń. Jego wizja budzi niepokój
  5. Co za kompromitacja, Gessler o tym milczy. Kolejna restauracja po "Kuchennych Rewolucjach" upadła
     

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł