Wstrząsające wiadomości dostały się do mediów. Nie żyje Dawid Kostecki, miał tylko 38 lat

Wstrząsające wiadomości dostały się do mediów. Nie żyje Dawid Kostecki, miał tylko 38 lat Źródło: ...

Wiadomości, jakie dotarły właśnie do mediów, są dojmująco smutne. Nie żyje 38-letni Dawid Kostecki, o którego śmierci informacja po raz pierwszy pojawiła się na Twitterze (opublikował ją dziennikarz Mateusz Borek). Rodzina wciąż nie może uwierzyć, że to prawda. Fani z całej Polski ślą bliskim Dawida kondolencje.

Wiadomości z Polski wielu fanów wprawiły w rozpacz. Nie żyje Dawid Kostecki, który był obiecującym sportowcem. Trenerzy, a także fani widzący "Cygana" w akcji byli przekonani, że kiedyś będzie ikoną polskiego boksu. Niestety, tak się nie stało. Opuścił ten świat zdecydowanie przedwcześnie.

Wiadomości: nie żyje Dawid "Cygan" Kostecki

"Cygan", bo tak zwracali się do niego fani, a także koledzy z ringu, widzieli w Dawidzie ogromny potencjał. Dawid w sportowym światku znany był ze swojej determinacji, a także wielkiego talentu. Szedł jak burza, a na ringu był niepowstrzymany. Jak podaje "Super Express" w trakcie swojego życia stoczył 25 walk, które zakończył nokautem przeciwnika. Był mistrzem świata WBC (dla młodzieży) i WBA (waga półciężka). Łącznie zwyciężył aż 39 z 41 stoczonych pojedynków. Niestety, pech chciał, że w trakcie badań przed zawodami w 2015 u "Cygana" wykryto środki dopingujące.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Później w życiu Dawida Kosteckiego było już tylko gorzej. Uwikłał się w problemy, w tym m.in. został oskarżony o pranie brudnych pieniędzy, sutenerstwo czy nawet pobicie. Został aresztowany i zamknięty w więzieniu w 2017 rok (m.in. za kierowanie grupą przestępczą).. Miał wyjść w roku 2021 roku. Chciał odmienić swoje życie. Niestety, zmarł w wieku 38 lat.

 - Dostałem właśnie smutną informację, że były pięściarz , 38- letni Dawid "Cygan" Kostecki (39-2, 25 KO) nie żyje - czytamy na Twitterze Mateusza Borka (dziennikarz Polsat Sport).

W tym momencie nieznana jest jeszcze przyczyna zgonu Dawida Kosteckiego. Wkrótce prokuratura ma podać oficjalne informacje w tej sprawie.

  1. Żona czuła się źle za każdym razem, gdy mąż robił jej kawę. Ukryta kamera ujawniła przerażającą prawdę. Będziecie w szoku
  2. Nie żyje legendarna polska aktorka. Zmarła nagle, osierociła dwójkę dzieci. Fani są zdruzgotani
  3. Tajemnicze zaginięcie Kingi. Zniknęła zostawiając małe dziecko, 3 dni później jej mąż już nie żył
  4. Policja przez ostatnie dni szukała 2-latka. Niestety, finał jest tak tragiczny jak w przypadku Dawidka Żukowskiego
  5. Mąż zostawił ją dla młodszej. Zemsta żony jest po prostu genialna, popłaczecie się ze śmiechu
  6. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"
  7. Nastolatka dostała szlaban. Jej reakcja wymagała interwencji straży pożarnej, policji i karetki

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu