Sekundy po rozpoczęciu meczu wyjęli broń i zaczęli strzelać. 16 zabitych i 22 osoby ranne, tragiczne wiadomości z zagranicy

Sekundy po rozpoczęciu meczu wyjęli broń i zaczęli strzelać. 16 zabitych i 22 osoby ranne, tragiczne wiadomości z zagranicy Źródło: .

Wiadomości o zdarzeniu po meczu są wyjątkowo tragiczne. Doszło do strzelaniny miedzy zwaśnionymi stronami, w wyniku której zmarło aż 16 osób, natomiast 22 zostały ranne. Szczegóły wydarzenia są porażające.

Wiadomości, jakie przekazało TVP, są wyjątkowo przykre. W Meksyku doszło do strzelaniny miedzy zwaśnionymi stronami. Wszystko wydarzyło się dosłownie kilka sekund po rozpoczęciu ważnego meczu. Uczestnicy wydarzenia nagle wyciągnęli broń i zaczęli strzelać. 

Wiadomości z Meksyku przerażają

Do tragedii doszło w meksykańskim mieście Cieneguillas. Lokalne władze postanowiły zorganizować towarzyski mecz, w którym mieli brać udział więźniowie. Zostali podzieleni na dwie drużyny, jednak dobór zawodników okazał się wyjątkowo niefortunny - jedną drużynę stanowił gang narkotykowy Cartel del Golfo, drugą ich najwięksi wrogowie czyli Cartel de los Zetas.

Wydarzenie miało być miłym doświadczeniem dla osadzonych i ich rodzin, które dostały pozwolenie na obserwowanie zmagań mężczyzn na boisku. Niestety, sprawy potoczyły się w najgorszy sposób. Tuż po rozpoczęciu gry niektórzy zawodnicy wyciągnęli bronie i zaczęli strzelać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lista ofiar jest przygnębiająca

Strzelanina sprawiło, że 15 osób zmarło na miejscu, a 16. nie przeżyła transportu do szpitala. Jak podaje tamtejszy departament bezpieczeństwa, 22 osoby zostały ranne, a na miejsce wezwano aż 20 ambulansów. Strażnicy natychmiast przeszukali cele więźniów, gdzie znaleźli broń palną i noże.

Dzisiaj grzeje: 1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty
2. Pożar wybuchł z powodu choinki. Tata wybiegł z płonącego mieszkania, ale wrócił ratować dzieci, zginął razem z nimi

Lokalne media podają wiadomości, jakoby przygotowanie meczu dla osadzonych miało być jedynie przykrywką dla zorganizowania ucieczki z więzienia. Żaden z nich jednak nie uciekł. bardzo możliwe, że członkowie gangów chcieli w ten sposób wyrównać swoje rachunki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  2. Świadczenia idą do góry od stycznia. Nawet o 247 zł więcej miesięcznie
  3. Zaskakujące informacje o życiu intymnym pary królewskiej. Trudno uwierzyć w ujawnione szczegóły, nie ma takiej drugiej pary
  4. 3 znaki zodiaku, które są najbardziej wkurzającymi ludźmi. Współczujemy, jeśli urodziłeś się pod którymś z nich
  5. Partnerka ugryzła go podczas stosunku. Jego intymna część ciała zrobiła się czarna, miesiąc lekarze walczyli o jego życie

Źródło: TVP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News