Trwa dramatyczny pościg po Warszawie. Ucieka sprawca śmiertelnego zdarzenia

Trwa dramatyczny pościg po Warszawie. Ucieka sprawca śmiertelnego zdarzenia Źródło: .

Szokujące wiadomości obiegają polskie media. Jak wiadomo, w Warszawie trwa pościg policji za sprawcą śmiertelnego wypadku. Sytuacja jest bardzo poważna, a każde zeznania świadków mogą okazać się kluczowe.

Wiadomości, które docierają do opinii publicznej, odbierają mowę. Sobotni wypadek wstrząsnął mieszkańcami Warszawy, a fakt, że sprawca wciąż nie został zatrzymany, rodzi jeszcze większy niepokój. Służby robią co mogą, by jak najszybciej pochwycić winnego całej tragedii, jednak wciąż nie nastąpił żaden przełom. 

Potworne wiadomości z Warszawy. Trwa pościg za sprawcą śmiertelnego zdarzenia 

Przypominamy, że w minioną sobotę na warszawskim Mokotowie około godziny 22:00 doszło do śmiertelnego wypadku. Sprawcą jest kierowca mercedesa, który w chwili zdarzenia przemieszczał się samochodem osobowym z jednym pasażerem. Mężczyzna z impetem potrącił 50-letniego pieszego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Służby szybko zjawiły się na miejscu, jednak mimo podjętej reanimacji życia poszkodowanego nie udało się uratować. Sprawca oraz jego pasażer zbiegli jeszcze nim pojawiła się policja. Funkcjonariusze wszczęli śledztwo sprawdzając dokładne okoliczności wypadku, a swoje prace rozpoczęli od przesłuchania świadków 

Szybko również ruszył pościg za winnym tragedii, jednak mimo usilnych starań do chwili obecnej nie udało się go odnaleźć. Służby proszą o pomoc w odnalezieniu sprawcy. Apelują do osób, które posiadają o jakikolwiek informacje na jego temat, o zgłoszenie się na komisariat policji w celu złożenia wyjaśnień. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

- Szukamy zarówno kierowcy, jak i pasażera. Wiemy już, że samochodem podróżowały dwie osoby. One oddaliły się z miejsca wypadku przed przyjazdem policji. I tu od nas gorący apel do wszystkich, którzy mają jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia, byli świadkami, bądź mogą wiedzieć, gdzie teraz przebywa kierujący jak i pasażer tego pojazdu, lub wiedzą, kto mógł się wczoraj poruszać takim pojazdem, proszeni są o kontakt z Komendą Rejonową numer 2 na Malczewskiego - powiedział informator radia Radia Zet. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

Źródło: radio zet

Następny artykuł